Kultovní System Of A Down se vrací do Prahy! O2 arenu rozpálí v červnu

Vydáno 10.10.2016 | autor: Nicola Bernard

System Of A Down ohlásili na příští rok evropské turné, které zahrne i Českou republiku. Legendární skupina kolem Serje Tankiana zavítá do pražské O2 areny 12. června. 

Kultovní System Of A Down se vrací do Prahy! O2 arenu rozpálí v červnu System Of A Down míří do Prahy

Do Česka se alternativní rocková kapela System Of A Down vrátí v rámci živého vystoupení potřetí po čtyřech letech, kdy tu naposledy účinkovali v roce 2013 na pražském Aerodrome festivalu. Spekuluje se i o novém albu, čímž by pro fanoušky skončilo už 11 let trvající čekání. Poslední řadovka Hypnotize pochází z roku 2005, skupina si po ní na několik let dopřála pauzu a na pódia se vrátila až v roce 2011. Spekulace o pracích na novém materiálu rozvířil především instagramový účet baskytaristy - Shava Odadjiana, kdy své koláže ze studia doplnil hashtagy #letsdothis #album #soad. 

LIVE: System of a Down odehráli klubový koncert pod širým nebem

"Ani nevíte, jak se po té odmlce těším na turné. Společně to odpálíme a utvoříme skvělou show. Chystáme pro vás několik novinek," prozrazuje na úvod frontman kapely na svém Twitterovém účtu. "Konečně, doufáme, že spolu s vámi přivezete i nové album," doplňují frontmana natěšení fanoušci.

vložte odkaz, text nemažte

Vstupenky seženete v síti Ticketportal v cenovém rozpětí 1 390 - 1 990 Kč. Oficiální předprodej bude zahájen 14. října v 9 hodin, členové Live Nation klubu mohou lístky kupovat už od 12. října. 

Témata: System Of A Down, Serj Tankian, metal, O2 arena

zavřít