Labefest v Děčíně dá znovu šanci mladým talentům. Zahrají si po boku No Name nebo Bena Cristovaa

Vydáno 08.03.2019 | autor: Markéta Koloničná

Pořadatelé děčínského Labefestu dávají opět šanci mladým interpretům a hledají talenty. Akce se koná v jednom z nejkrásnějších festivalových areálů na břehu Labe na Smetanově nábřeží v Děčíně přímo pod zdejším zámkem 10. až 11. května.

Labefest v Děčíně dá znovu šanci mladým talentům. Zahrají si po boku No Name nebo Bena Cristovaa Labefest v Děčíně dá znovu šanci mladým talentům. Zahrají si po boku No Name nebo Bena Cristovaa

Pořadatelé se už podruhé rozhodli dát šanci talentované umělkyni, umělci nebo celé kapele, aby si zahráli na velkém pódiu, a to po boku předních českých interpretů. Doplní tak nabitý program festivalu, který již v pátek 10. května odstartují Ben Cristovao a No Name, mezi vystoupeními obou interpretů rozzáří oblohu tradiční velkolepý ohňostroj.

 Kdo jede na jarní turné (I.): No Name, Rybičky 48, Mydy Rabycad, Gaia Mesiah, Imodium a další

Sobotní program rozsvítí nejen svojí pyrotechnickou show Rybičky 48, dále vystoupí legendární Olympic a také skupiny Vypsaná Fixa, This! s Vojtou Kotkem, Imodium a nebo zpěvačka Sabina Křováková. Vítězové soutěže letošního ročníku soutěže Labefest Talent dostanou šanci doplnit program obou festivalových dnů.

Kapely, které si chtějí zahrát po boku předních českých interpretů, nechť zašlou své nahrávky a odkaz na videoklip do konce března na e-mail Talent@labefest.cz.

Odborná porota následně vybere dvacet kapel do dvou semifinálových kol, z nichž fanoušci v internetovém hlasování zvolí dva finalisty, kteří vystoupí 10. a 11. května v Děčíně na Labefestu 2019. Mezi odbornou porotu, vybírající první postupující interprety, se zařadí především pořadatelé, hudební producenti festivalu, ale i účinkující Labefestu 2019, například Rybičky 48, Vypsaná Fixa nebo Imodium.

tz, mk

Témata: Labefest, Ben Cristovao, No Name, Rybičky 48

zavřít