LIVE: Imodium a ukradenÝovoce si na parníku osvojili pražskou Náplavku

Vydáno 21.07.2016 | autor: redakce

Na středeční večer si Imodium a ukradenÝovoce přichystali pro své fanoušky speciální koncert, který se konal na legendárním parníku rádia RockZone. Na nezájem si tyto dvě spřízněné kapely rozhodně nemohly stěžovat, během vystoupení panovala báječná atmosféra a zazněly i nejznámější hity obou formací. 

LIVE: Imodium a ukradenÝovoce si na parníku osvojili pražskou Náplavku Imodium na parníku fanoušky nadchli svou energií. Foto: Lucie Levá

IMODIUM + UKRADENÝOVOCE
PARNÍK ROCKZONE
20. 7. 2016

První příchozí se na Náplavce začali shromažďovat už dlouhou dobu před naloděním. Harmonogram šel přesně podle plánu, a tak se již v půl osmé vyplouvalo. Zanedlouho se objevila první kapela večera - ukradenÝovoce.

FOTOREPORT: Parník RockZone vyplul po Vltavě, hráli Imodium a UkradenÝovoce

SKVĚLOU SHOW SI KAPELY FANOUŠKY ZÍSKALY

Během jejich setu zazněly kromě starších písní i ty z nejnovějšího alba. Nechyběly hity jako Pornostár, Vem si mě, One Man Show, Automat na lásku či Zastávka na znamení. Kapela na pražském koncertě představila také svůj nejnovější povedený singl Vědomí, který nahrála již s novým basistou a pod změněným názvem.

Vystoupení uteklo jako voda pod parníkem a před diváky nastoupili skoro okamžitě Imodium. Aktuální hity jako Valerie, Příběhy o synovi nebo Tajný lásky rozproudily krev v žilách všech fanoušků. Skvěle také reagovali na klasiky Břehy či Ruce se sejdou. Imodium ukončili celý večer stylově skladbou Nad Berlínem, která zazněla v opravdu komorní podobě. Nadšení fanoušci tak přezpívali samotnou kapelu a ještě více vynikla skvělá atmosféra, která tu po celou dobu panovala.

vložte odkaz, text nemažte

Vše probíhalo podle plánu a parník přesně v deset hodin doplul zpět na předem určené místo. Avšak kdo chtěl, mohl s kapelami pokračovat dále, a to na Čechův most, kde probíhala afterparty. Koncert si nenechal ujít ani zpěvák Miro Šmajda, který účinkuje ve videoklipu ukradenÝho ovoce k již zmíněnému singlu Vědomí. Obě dvě party skvěle komunikovaly s publikem, které mohlo zažít neopakovatelnou atmosféru. Již teď se příznivci mohou těšit na podzim, kdy skupiny opět vyrazí na společné turné.

text: Patricie Hochmannová, foto: Lucie Levá

Témata: Imodium, UkradenÝovoce, RockZone, Miro Šmajda

5,00

čtenáři

hlasuj
zavřít