LIVE: Megaphone pokřtili v La Loce "šmírácký" klip, podívejte se na něj v premiéře

Vydáno 02.09.2016 | autor: Hana Bukáčková

V první školní den zažila La Loca zajímavý večer s nejedním překvapením. Pop-funková nadějná kapela Megaphone pokřtila svůj dlouho očekávaný klip k singlu Rosie, který se objeví  na jejich příští desce. Jako předkapelu si přizvala velmi zajímavou partičku Ghost of You.

LIVE: Megaphone pokřtili v La Loce Megaphone křtili v La Loce. Vojtěch Pollák

MEGAPHONE + GHOST OF YOU
LA LOCA, PRAHA
1. 9. 2016

Právě kapela z Brna celý večer odstartovala.  Z jejich projevu byste nepoznali, že se jedná o Čechy, zazněl syrový psychedelický pop plný tvrdých riffů - tedy úplně diametrálně rozdílný žánr, než na který jsme zvyklí od hlavní hvězdy večera. Kluci si hudbu dost sofistikovaně na pódiu užívali a ukázali progresivním způsobem, kam jejich současný sound směřuje.

Nastupující hvězda festivalů Megaphone: Kdo má nedostatek energie, ať přijde do kotle pod naše pódium!

Poté převzali štafetový kolík Megaphone, kteří svým funky rozvlnili nejeden lidský bok. Rázem to v útulných prostorách klubu ožilo a párty mohla začít. V půlce setu došlo na zlatý hřeb večera - křest kontroverzního klipu k písni Rosie. Na křest si přizvali basáka Djeie z United Flavour. Snad žádná premiéra se ale neobejde bez komplikace - a výjimkou nebyla ani tato. V inkriminovaný okamžik kapele znepříjemnila život technická chyba a slavnostní premiéra proběhla s drobným zpožděním. Fanoušci si mezitím vystačili s pinkáním nafukovacích barevných balónků a skvělou spontánní improvizací od hlavních aktérů.

vložte odkaz, text nemažte

Jak sami můžete v naší exkluzivní internetové premiéře vidět, jedná se o ryze letní klip s vtipnou "puberťáckou" tématikou, kdy kluci pozorují nahé mladé slečny. Choulostivé vrchní partie zakrývají vtipné pusy a oči místo bradavek, které zpívají a mrkají. Zajímavé a opět netradiční dílko z jejich dílny, posuďte sami. 

text: Hana Bukáčková

Témata: Megaphone, Ghost Of You, La Loca, premiéra videoklipu

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít