LIVE: Pouya zaplnil Roxy i na druhý pokus. Nechyběly pocty zesnulým kolegům

Vydáno 20.02.2020 | autor: Dominik Pavliš

Floridský rapper Pouya se po necelém roce a půl vrátil na místo činu, tedy do pražského klubu Roxy. Napoprvé ho vyprodal a ani tentokrát k tomu neměl daleko. V roce 2018 si odbyl svou českou premiéru v rámci turné k desce FIVE FIVE a nyní přivezl nové album též. V roli předskokana se představil Boobie Lootaveli, se kterým Pouya nedávno vydal mixtape.

LIVE: Pouya zaplnil Roxy i na druhý pokus. Nechyběly pocty zesnulým kolegům LIVE: Pouya zaplnil Roxy i na druhý pokus. Nechyběly pocty zesnulým kolegům


POUYA
ROXY, PRAHA
19. 2. 2020

Druhý jmenovaný odpálil večer svou půlhodinkou, ze které vyždímal maximum. Krom hitů z jeho repertoáru nechyběl ani striptýz či názorná ukázka toho, jak vypadá zlatý chrup. Lootaveli je znám v rapové komunitě pro svá vtipná videa na Instagramu, rád si dělá legraci sám ze sebe. Ne však na úkor hudby. Skvělá show.

FOTOREPORT: Pouya vtrhl do Roxy s floridským rapovým undergroundem

Pouya působí se svou image na rapové poměry pokorně a v jeho pódiové show nenajdeme žádná pozlátka. Čistá energie, úderné bars a stoprocentní punkové nasazení. Krom hitů jako například Void, Daddy Issues nebo Superman Is Dead z nové desky, kterou sborově zpíval celý klub, zazněla i skladba $outh $ide $uicide, nahraná se $uicideBoy$, či megahit 1000 Rounds - společný song s Ghostemanem.

Neúnavné a šílené moshpity pod pódiem během celé show a poctivý tvrdý rap. To je, oč tu běží, a fanoušci, které si rapper (včetně security) pochvaloval, se nemohli nabažit. Třešničkou na dortu byl hold zesnulým Lil Peepovi a XXXTentationovi - od každého z nich zarapoval do playbacku po jedné skladbě.

Dalo by se říci, že Pouya vyzdvihl svůj upřímný undergroundový rap do výšin. Díky svým nesporným hudebním kvalitám dokázal zaplnit po krátké době Roxy k prasknutí i podruhé.

text: Dominik Pavliš, foto: Rusty Shepherd

Témata: Pouya, Boobie Lootaveli, Roxy

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít