LIVE: Tyler, The Creator a jeho hodinový diktát ve vyprodané Lucerně

Vydáno 08.07.2016 | autor: redakce

Tyler Gregory Okonma má sice jen 25 let, přesto jde jednoznačně o jednoho z hodně zásadních a všestranných interpretů rapové scény. Na poslední desce Cherry Bomb mu hostovali Kanye West, Pharrell Williams nebo Schoolboy Q. Stál taky za uskupením Odd Future.

LIVE: Tyler, The Creator a jeho hodinový diktát ve vyprodané Lucerně Tyler, The Creator v Lucerně dokázal svůj um


TYLER, THE CREATOR
LUCERNA MUSIC BAR, PRAHA
6. 7. 2016
(fotografie jsou ilustrační)


Ze strany managementu Tylera přišlo omezení v podobě zákazu kouření v Lucerna Music Baru. Vzhledem k astmatu, kterým Tyler trpí šlo o věc celkem zásadní a nutnou, přesto ji respektoval jen málokdo. Jemu to ale vítr z plachet nesebralo a hodinová show měla z jeho strany naprosto maximální nasazení. To kvitoval celý sál a první řady vzhlíželi na neustále vysmátého Tylera jako na naprostou modlu.
 

Soudržnost a dokonalou odezvu fanoušků ale nebral jako samozřejmost a několikrát jim za to vcelku originálně poděkoval. Když k tomu přičtete ještě fakt, že bylo víc jak měsíc dopředu vyprodáno, rozhodně se tuzemští fanoušci představili v tom nejlepším světle a dlouho by člověk vzpomínal, kdy zažil na koncertě takhle oddanou spolupráci.

NA SKEJTU I V ZÁSTĚŘE

Na podium přiskákal Tyler společně se svým kumpánem kolem desáté a naprosto diktoval až do úplného konce. Přestože proslovy mezi songy byly kolikrát stejně dlouhé jako tracky samotné, průpovídky byly celkem vtipné a Tyler jen potvrdil, že jeho herecké nadání se dá ve fragmentech víc než obstojně aplikovat i na show.

Nejdřív nespokojeně počítal afroameričany v davu, pak si půjčil od někoho z nich skate a předvedl na něm několik parádiček, v jednom ze závěrečných songů si přivázal na krk zelenou Starbucks zástěru - kde mimochodem prý taky dva roky pracoval. Nemá cenu vyjmenovávat setlist, nejsilnější momenty ale přišly s IFHY nebo Smuckers.

vložte odkaz, text nemažte

Bez přehánění musel být Tyler, The Creator hodně překvapený, jaké fanoušky u nás má. Dá se očekávat, že se ještě určitě vrátí.

text: Kateřina Nováková, foto: Huffingstonpost.com

Témata: Tyler, The Creator, Kanye West, Pharrell WilliamsSchoolboy Q, rap, koncerty

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít