Logistics a Ivy Lab společně oslaví vydání nových alb v Roxy

Vydáno 11.04.2018 | autor: Markéta Koloničná

Druhý květnový týden přinese do Roxy dvojitou dávku zlomeného beatu. Nadšence do melodického drum'n'bassu přijede 11. 5. potěšit Logistics, matador Hospital Records. Sekundovat mu budou mistři progresivního a experimentálního zvuku Ivy Lab. Není zcela běžné, aby taková jména hrála společně na jedné scéně. Noci dodá punc exkluzivity fakt, že vystoupení proběhnou v rámci uvedení nových alb. V případě Ivy Lab dokonce jejich debutu!

Logistics a Ivy Lab společně oslaví vydání nových alb v Roxy Logistics a Ivy Lab společně oslaví vydání nových alb v ROXY

Matt Gresham aka Logistic vyrostl na kytarových kompozicích zabalených do downtempo zvuku. Jako Nu:Tonův mladší bratr se ale drum'n'bassu vyhnout nemohl. A je tomu již dlouhých 14 let, co se upsal výhradně jednomu z nejsilnějších d'n'b labelů na světě. Se skladbami jako The Trip nebo Spacejam se zařadil mezi uznávané producenty žánru takřka světelnou rychlostí.

Britský hudební chameleon Midland vystoupí poprvé v Česku. V červnu ovládne klub Roxy

To Ivy Lab jako projekt mají za sebou kratší, ale o nic méně bohatou historii. První společný track vydali teprve před pěti lety. Okamžitě se ale zařadili mezi to nejzajímavější a nejvyhledávanější, co scéna experimentálního d'n'b nabízí. Mefjusův remix skladby Sunday Crunk se stal neodmyslitelným highlightem každé party, při jehož hraní pokaždé zněly bouřlivé ovace. Založení vlastního labelu 20/20 bylo jen otázkou času. Nyní je jejich značka synonymem kvality a drum'n'bassu pro náročnějšího posluchače.

Hologram je Logisticsovou již sedmou dlouhohrající deskou v pořadí, pro kterou hledal inspiraci na cestách po Hong Kongu a Novém Zélandu. Vévodí jí tolik typické liquid funkové beaty se soulovým nádechem. Zato pro Ivy Lab znamená deska s poněkud pochmurným názvem Death Don't Always Taste Good jejich dlouho očekávaný debut. Bude to první hudba, kterou vydají poté, co se z trojice stala dvojice. Album vychází 11. května, tedy přesně v den party. Tak se připravte. Bude to speciální a bude co slavit.

tz, mk

Témata: Roxy, Logistics, Ivy Lab, drum&bass

zavřít