Lucie Bílá si k padesátce nadělí novou desku i koncert v O2 areně

Vydáno 07.12.2015 | autor: redakce

Lucie Bílá oslaví příští rok 50. narozeniny ve velkém stylu. Podle hlasujících do Českého slavíka nejpopulárnější česká zpěvačka totiž vůbec poprvé vystoupí v největší české hale, O2 areně. Své hity i novinky z právě připravované desky zapěje 5. listopadu 2016.

Lucie Bílá si k padesátce nadělí novou desku i koncert v O2 areně Lucie Bílá letos koncertovala se skupinou Arakain, zastavili se i v Českých Budějovicích. Foto: Petr Tibi

"O2 arena se mi v minulosti párkrát nabízela, ale já čekala na mimořádný okamžik - a ten právě přichází. Chci své kulaté narozeniny pořádně oslavit a pozvat co nejvíce fanoušků. Ať všichni slyší, že tu jsem a rovnou říkám, že ještě nějakou dobu tu budu… svých 50 let považuji za krásné uzavření první poloviny života a bez dlouhého zdržování hurá do druhé," říká Lucie Bílá, jejíž narozeninový koncert nese podtitul Fifty Fifty.

Petr Hapka žije! V O2 areně mu zpívali Jarek Nohavica, Aneta Langerová i Lucie Bílá

Zpěvačka se v příštím roce představí i fanouškům v Bratislavě. Akci Showprogram tam na duben chystá režisér Jeffo Minařík. "V Bratislavě chceme připravit obrovskou neopakovatelnou show, obrovské jeviště, techniku, světla a exkluzivní hosty, v Praze naopak půjde o velkolepý hudební zážitek za doprovodu symfonického orchestru, mé kapely, pianisty Petra Maláska a velkého pěveckého sboru," uvádí Bílá.

Lucie Bílá byla moc uťáplá. Místo ní přichází Lucie Černá

"Oba koncerty, které nesou stejný název, budou po všech stránkách výjimečné i pro mě, nikdy jsem nic podobného nachystala a už teď se na to těším jak malá holka, bude to zážitek tak velký, že mě až mrzí, že mi bude padesát jen jednou,“ dodává. Zároveň zpěvačka intenzivně pracuje na novém albu, které by mělo vyjít u vydavatelství Supraphon v příštím roce.

tz, jm, foto: Petr Tibi

zavřít