Lucie se v Brně přesouvá na Výstaviště. Známe časový harmonogram turné!

Vydáno 15.06.2016 | autor: redakce

Pro velký zájem se brněnský koncert Lucie přesouvá z původně plánovaného Velodromu na Výstaviště BVV. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V Brně vystoupí kapela 24. června, velké turné na oslavu třiceti let startuje již 17. června v Plzni. 

Lucie se v Brně přesouvá na Výstaviště. Známe časový harmonogram turné! Lucie se chystá ovládnout ty největší koncertní prostory

Letní open air turné začne 17. června v plzeňském Amfiteátru Lochotín, 24. června zahrají David Koller a spol. v Brně a 1. července v pražském Edenu. Součástí šňůry bude i jeden koncert na Slovensku - v bratislavské Incheba areně se však bude jednat o vystoupení v hale, nikoli pod širým nebem. Koncerty si skupina připomíná třicet let od založení.

Hity, největší haly i hádky: TOP 7 zásadních milníků Lucie, která slaví 30 let

Hostem koncertů budou slovenští Korben Dallas a také skupina Jasná páka. Časový harmonogram jednotlivých akcí si můžete prostudovat níže. 

vložte odkaz, text nemažte

Po skončení turné budou oslavy třicetiletí pokračovat, do kin totiž vstoupí časosběrný dokument Lucie: Příběh jedný kapely. Nevídaná cesta časem, čtyři životy plné hudby v jednom z největších českých dokumentárních projektů tohoto roku, tak zní slogan distributorů. Do kin jde snímek 7. července. 

Termíny turné Lucie:
17. 6. PLZEŇ - Amfiteátr Lochotín
22. 6. BRATISLAVA - Incheba Expo Aréna
24. 6. BRNO – VÝSTAVIŠTĚ BVV
1. 7. PRAHA - Eden Aréna

tz, jm

Témata: Lucie, open air koncerty, David Koller, Jasná páka, Korben Dallas

zavřít