Marina And The Diamonds z rodinných důvodů odkládá pražský koncert

Vydáno 13.11.2015 | autor: redakce

Koncert velšské zpěvačky Mariny And The Diamonds byl původně avizován na 11. prosince do pražského Lucerna Music Baru, poté však musel být kvůli nedostatečné kapacitě přesunut do Incheba areny. Jenže nyní přichází další změna - zpěvačka totiž oznámila, že vystoupení proběhne až 2. března příštího roku.

Marina And The Diamonds z rodinných důvodů odkládá pražský koncert Marina And The Diamonds z rodinných důvodů odkládá pražský koncert

Marina And The Diamondis byla nucena přesunout na jaro sérii koncertů, které měla naplánované v období od 9. do 17. prosince, tedy i pražskou zastávku. "Člen mé rodiny se necítí dobře a já potřebuji být s ním. Omlouvám se, snad vám tím nepřivodím zklamání nebo nezpůsobím žádné potíže. Doufám, že vám všem budou vyhovovat nové termíny pro rok 2016," sdělila umělkyně na Facebooku.

RECENZE: Marina and the Diamonds rozhazuje radost i smutek na všechny strany

Praha se tak populární zpěvačky dočká až 2. března 2016. Turné Neon Nature se vztahuje k aktuální, velmi úspěšné desce FROOT, která představuje Marinu v křehké a intimní poloze, ale ukrývá i nějakou tu hitovou melodii. Všechny původně pořízené lístky zůstávají platné.

Facebook, jm

zavřít