Martin Harich v britském X Factoru postoupil mezi posledních šestnáct finalistů

Vydáno 05.10.2015 | autor: redakce

Martin Harich postupuje v ostře sledovaném britském X Factoru opět dál. Po postupu ze skupinového zpěvu na bootcampu prošel i samostatným vystoupením a porota v čele s ikonou hudebního světa, Simonem Cowellem, ho poslala do Six Chair Challenge, tedy mezi 16 nejlepších mužů ročníku!

Martin Harich v britském X Factoru postoupil mezi posledních šestnáct finalistů Martin Harich v britském X Factoru postoupil mezi posledních šestnáct finalistů

Harich se mezi nejužší špičku letošního ročníku dostal z více než 30 tisíc přihlášených. Sestřih videa se záznamem Martinova postupu ve skupinovém zpěvu skladby Hotel California nasbíral během jednoho týdne již neuvěřitelných 160 000 zhlédnutí.

Na základě ohlasu, který vyvolal jeho postup v X Factoru, připravuje Martin jako poděkování všem svým příznivcům několik mimořádných věcí.  První z nich je původně neplánovaná nahrávka písně Chocolate, k níž složil hudbu i text v angličtině. Poslední dny strávil Maťo ve studiu a tento týden uvolní její finální podobu na svém kanálu na serveru YouTube.

Z britského X Factoru vzešly v minulosti hvězdy jako Leona Lewis, One Direction, Olly Murs, James Arthur a další. Uvidíme, zda se k nim zařadí i talentovaný slovenský zpěvák.

tz, jm

Mohlo by Vás zajímat

zavřít