Metronome festival letos vsadil na komfort. Vyhne se bahnu a zajistí i splachovací záchody

Vydáno 10.06.2017 | autor: redakce

Na pražském Metronome festivalu slibují organizátoři kromě kvalitní hudby i špičkový zvuk, amfiteátr s atmosférou, zastřešené scény, kvalitní jídlo bez front, fungující velkokapacitní Wi-Fi či dostatek míst k sezení. Návštěvníci uvidí 23. a 24. června Stinga, Kasabian i nejlepší jména z české hudební scény.

Metronome festival letos vsadil na komfort. Vyhne se bahnu a zajistí i splachovací záchody Na Metronome festivalu loni panovala skvělá atmosféra. Foto: Jaroslav Kutheil

"Chceme, aby si lidé hudební zážitky maximálně užili a nemuseli žít potupně dva dny v bahně a jíst u toho párek nebo smažák," říká organizátor. Pořadatelé nechali zpevnit plochu před hlavním pódiem i festivalové cesty a kromě toho využívají infrastrukturu holešovického výstaviště. Právě to by mělo v případě jakéhokoliv deště zamezit rozbahnění areálu.

Metronome festival představuje kompletní line-up. Víme, kdy vystoupí Sting i Kasabian

Výstaviště navíc nabídne i vnitřní prostory, které pojmou 4 000 lidí a kde může hrát hudba až do rána. Lidem, kteří chtějí na festivalech raději sedět, organizátoři vytvořili 2 000 míst na tribunách, které jsou již téměř vyprodané. Kromě toho do reálu přivezou dalších 3 000 kusů mobiliáře a nabídnou sezení i v komfortních a gastro zónách. Po celém areálu budou k dispozici keramické splachovací záchody s umyvadly, papírovými ručníky a mýdlem, osvětlené cesty, odpočinkové a zelené zóny, meeting pointy ve tvaru soch jednotlivých interpretů, úschovna zavazadel, bankomat, Wi-Fi nebo dobíjející stanice. Lidé rovněž v areálu najdou pestrou nabídku jídel včetně vege, bio a specialit, zónu pro děti nebo info ledky s informacemi o odjezdu městské hromadné dopravy.

vložte odkaz, text nemažte

"Na ledkách v areálu budeme hudební fanoušky informovat i o tom, jak se zaplňují scény, z jakých stran je víc místa a budeme přinášet harmonogramy koncertů nebo informace o aktuálním počasí. Novinkou bude upravený prostor před Moon Stage, kde bude venkovní bar s dobrým jídlem," doplňují organizátoři.Speciální kapitolou jsou pak akustická opatření, která kombinují speciální panely, látkové odhlučnění či směřování scén a jedna z nejlepších světových zvukových aparatur, která bude zárukou vysokého hudebního zážitku.

FESTIVALY 2017: NEJVĚTŠÍ PŘEHLED OPEN AIR AKCÍ NA ČESKÉM INTERNETU

V prodeji jsou aktuálně i rozšířená místa ve stanovém městečku - to kromě komfortního vybavení nabídne hlavně jedinečnou možnost stanovat přímo v centru Prahy, a to hned vedle parku Stromovka. Místo pro jeden stan a dvě osoby vyjde na 300 Kč. Pro návštěvníky jsou také zdarma připravena parkovací místa, ze kterých bude na festival vyhrazena kyvadlová doprava. Tato místa je třeba rezervovat na stránkách www.metronomefestival.cz.

Vedle Stinga a Kasabian letos vystoupí také Solomun, GusGus, Young Fathers, Ester Rada nebo přední čeští interpreti se speciálními hosty. Budou mezi nimi David Koller, Monkey Business, Lenny, Ewa Farna, Klara And The Pop, Thom Artway a mnozí další. 

tz, jm

Témata: Metronome festival, Sting, Kasabian, festivaly 

zavřít