Metronome festival umožní kempovat v centru Prahy. Po koncertě Stinga můžete spát ve stanu na Výstavišti nebo ve Stromovce

Vydáno 20.04.2017 | autor: redakce

Možnost kempování v centru Prahy za 300 Kč na dva dny společně s parkováním zdarma budou mít ti, kteří vyrazí 23. a 24. června 2017 na Metronome Festival Prague. Akce nabídne 40 koncertů, včetně exkluzivních vystoupení Stinga, Kasabian, Young Fathers, Davida Kollera, Ewy Farne, Monkey Business a dalších.

Metronome festival umožní kempovat v centru Prahy. Po koncertě Stinga můžete spát ve stanu na Výstavišti nebo ve Stromovce Hlavní hvězdou Metronome festivalu bude Sting

Kemp s omezenou kapacitou vyroste na pomezí Stromovky a Výstaviště. "Přijde na 300 korun za oba dny. Za tyto peníze dostanou návštěvníci parcelu 3x3 metry pro stan a dvě osoby," vysvětluje producent Metronome Festivalu Prague Martin Voňka.

Metronome festival slibuje kromě Stinga i "etiopskou Arethu Franklin", Monkey Business chystají poctu Georgi Michaelovi

V areálu kempu, který se nachází kousek od významných pražských památek, budou podle něj sprchy, keramické splachovací toalety s umyvadly, papírovými ručníky a dezinfekcí, plánuje se občerstvení. Výhodou je pak parkování zdarma na okolních připravených parkovištích. "Z parkovacích míst návštěvníky na festival převeze kyvadlová doprava. Upozorňujeme, že parkovací místa se musejí dopředu rezervovat. Kemp i parking platí samozřejmě pouze s platnou vstupenkou na festival," dodává Voňka s tím, že veškeré informace návštěvníci naleznou na www.metronomefestival.cz.


Ester Rada má přezdívku "etiopská Aretha Franklin"

Z programu už Metronome před časem zveřejnil exkluzivní zahraniční headlinery: Stinga, jenž právě absolvuje úspěšné celosvětové turné k novému albu 57th & 9th, nebo Kasabian. Britská kapela do Prahy dorazí s velmi očekávanou novinkou For Crying Out Loud, která vychází koncem dubna. Vystoupí i etiopská zpěvačka Ester Rada, nizozemští psychedeličtí rockeři Birth of Joy nebo indie elektronická kapela Garden City Movement z Tel Avivu.

vložte odkaz, text nemažte

Velké zážitky slibují i čeští interpreti. Ti se na festivalových pódiích objeví s jinde neviděným exkluzivním programem. David Koller například pozve na scénu rappera Kata a písničkářku Katarzii, Ewa Farna zase překvapí jazzovým setem s respektovaným absolventem Berklee Davidem Dorůžkou a Monkey Business složí poctu zpěváku Georgi Michaelovi a zahrají jeho hity.

Kromě hudebních zážitků dbají organizátoři i na komfort a servis pro návštěvníky. Hudební přehlídka těží například z toho, že nabízí festival se službami a pohodlím, které poskytuje pouze město a na který lze zajet třeba městskou hromadnou dopravou z jakéhokoliv hotelu. Na druhou stranu areál, umístěný částečně v zeleni i v zábavním parku, navodí správnou festivalovou atmosféru.

tz, jm

Témata: Metronome festival, Sting, Kasabian, festivaly

zavřít