Mighty Sounds slibuje novinky, headlinerem budou Gogol Bordello

Vydáno 09.07.2017 | autor: redakce

Třináctý ročník festivalu Mighty Sounds se uskuteční od 14. do 16. července na letišti Čápův dvůr v Táboře. V areálu letiště proběhly úpravy, organizátoři ohlašují poslední novinky a zveřejnili už také kompletní harmonogram akce.

Mighty Sounds slibuje novinky, headlinerem budou Gogol Bordello Mighty Sounds slibuje novinky, headlinerem budou Gogol Bordello

Letošní line-up žánrového festivalu Mighty Sounds slibuje intenzivní zážitky. Postarají se o ně mimo jiné Gogol Bordello, Dubioza Kolektiv, Agnostic Front, H20, The Adicts, Acidez, Ignite, Jaya The Cat, Cock Sparrer, domácí scénu budou reprezentovat Hentai Corporation, Sto zvířat, Fast Food Orchestra a další. Stage Radia 1 letos ozdobí přítomnost kapely Petra Čtvrtníčka a Leoše Nohy Buzerant, a dále třeba Jananas, Role nebo Kittchen. Letos poprvé se chystá i diskusní panel Otázka punku. Všechny informace o programu je už nyní možné nalézt v právě zveřejněném harmonogramu festivalu nebo ve festivalové mobilní aplikaci.

Gogol Bordello: ukrajinský punk lechtá Státy

Novinkou pro rok 2017 je akustická Black Coffee Stage, na které vystoupí domácí i zahraniční kapely v unplugged podobě. V nové chill zóně, kde se stage bude nacházet, vystoupí jak kapely, které hrají na festivalu klasické sety, tak i interpreti, kteří se jinde v programu festivalu neobjeví. Chill zóny budou opět o něco vylepšené a areál poskytne celkově více míst k odpočinku.

I další novinky třináctého ročníku znamenají o něco větší komfort pro návštěvníky. Chystá se rozšíření nabídky dobré kávy a snídaně v kempech, v areálu bude několik food trucků s prodejem vysoce kvalitních pokrmů. Sportovní doprovodný program festivalu je už tradičně pestrý - od turnaje ve fotbale a nohejbalu až po pétanque a skandinávské hry kubb a mölkky.

LIVE: Mighty Sounds 2016: Ani bahenní lázeň nezhatila nášup skvělé muziky v Táboře

Organizátoři se také rozhodli pomoci v místě, kde se akce koná, a domluvili se s Aeroklubem Tábor na tom, že se budou podílet na opravách a úpravách příjezdových cest na letišti. První fáze úprav proběhla v uplynulých dnech.

Vstupenku na festival lze v předprodeji pořídit od 1450,- Kč, na místě bude stát 1600,- Kč. 

tz, jm, foto: Jitka Janů (Mighty Sounds 2016)

Témata: Mighty Sounds, Gogol Bordello, Hentai Corporation, Sto zvřat, festivaly 2017

zavřít