Na koncertě AC/DC si občerstvení za hotovost nekoupíte. Musíte mít speciální kartu

Vydáno 16.05.2016 | autor: redakce

Na nedělním koncertě AC/DC v pražských Letňanech nebude hotovost potřeba. Oznámila to pořádající agentura Live Nation. Platby budou probíhat bezhotovostně přes takzvanou ACDC RFID kartu.

Na koncertě AC/DC si občerstvení za hotovost nekoupíte. Musíte mít speciální kartu S AC/DC bude v Praze zpívat Axl Rose

Na koncertě AC/DC 22.5. v Praze bude akceptována pouze jedna platební metoda, a to bezhotovostní platba prostřednictvím ACDC RFID karty. Každá ACDC RFID karta je nabízena za nevratný poplatek 25,- Kč. Tento poplatek 25,- Kč je odečten z vašeho prvního 'nabití' vašeho bezhotovostního účtu po jeho otevření. Poplatek pokryje administrativní náklady s otevřením Bezhotovostního účtu, stejně tak jako administrativní náklady spojené s jeho uzavřením a refundací veškerých neutracených kreditů.

VIDEO: Finalistka Eurovize Gabriela Gunčíková zapěla Švédům hit AC/DC Highway To Hell

Vzhledem k tomu, že koncert je Bezhotovostní, nemusíte už po areálu s sebou nosit peněženku, hledat drobné po kapsách nebo se shánět po bankomatu. Místo toho využijete možnosti rychlých, pohodlných a bezpečných plateb u stánků s občerstvením. ACDC RFID karta bude k dostání ve vstupní zóně a samozřejmě na všech dobíjecích stanicích v místě konání koncertu. Veškerý nevyčerpaný kredit vám bude vrácen po skončení akce. Upomínkové předměty naopak touto kartou platit nelze.

vložte odkaz, text nemažte

K dispozici nebude parkování - pořadatelé odkazují návštěvníky k městské dopravě a upozorňují, že na místě bude nedostatek parkovacích míst. Nebude k dispozici žádná úschovna zavazadel ani šatna. Pokud se tedy na akci chystáte, dobře si prostudujte seznam zakázaných předmětů:

Potvrzeno: Pražský koncert s AC/DC odzpívá Axl Rose. Zrušte to, volají čtenáři iREPORTu

ČASOVÝ HARMONOGRAM KONCERTU :
Otevření areálu: 16:00
Doctor Victor: 17:00 – 17:45
Tyler Bryant & The Shakedown: 18:30 – 19:30
AC/DC: 20:00 – 22:00

tz, jm

zavřít