Na koncertě Avenged Sevenfold zemřel devatenáctiletý mladík. Další muž je v kritickém stavu ohrožení života

Vydáno 22.02.2017 | autor: Nicola Bernard

Na v pořadí šestém koncertě kapel Avenged Sevenfold, Disturbed a Chevelle v německém Stuttgartu došlo 20. února k tragédii, která se bohužel neobešla bez vážnějších následků. Po skončení vystoupení šestadvacetiletý technik spadl na devatenáctiletého mladíka, který byl součástí tzv "crew". Starší z obou mužů je v těžkém stavu v nemocnici, ten druhý následkům zranění podlehl. 

Na koncertě Avenged Sevenfold zemřel devatenáctiletý mladík. Další muž je v kritickém stavu ohrožení života Na koncertě Avenged Sevenfold podlehl tragickým následkům devatenáctiletý mladík. Další muž je v kritickém stavu ohrožení života

"Nikdy jsme neměli žádnou, a už vůbec ne smrtelnou, nehodu od otevření na Schleyer-Halle, tedy od roku 1983. Je to hrozná a tragická událost. Soucítíme s rodinou a přáteli mladého muže," reaguje na tragickou zprávu mluvčí německé koncertní haly Schleyer-Halle.

VIDEO: Válka v podání Avenged Sevenfold

Nejen z těchto důvodů se všechny tři kapely rozhodly následující koncert v italském Miláně zrušit. Formace Avenged Sevenfold se ke smutné události vyjádřila i na svém Facebooku.

vložte odkaz, text nemažte

"Máme několik smutných zpráv, které musíme oznámit. Minulou noc po našem koncertu v německém Stuttgartu, šestadvacetiletý technik spadl z lešení.. Padl z veliké výšky na devatenáctiletého muže z naší crew. Tragickou skutečností je, že mladší z obětí na následky zranění zemřel. Druhý muž je nyní v kritickém stavu v nemocnici.

Pro nás je to opravdu srdcervoucí. Všichni posíláme naše myšlenky a modlitby nejen do nemocnice, ale i rodině pozůstalého. K našim myšlenkám a motlitbám se zapojují obě rodiny, všichni z Live Nation a taky všichni ostatní, jejichž životy byly ovlivněny... Milujeme naši crew tak moc, stejně jako mnoho místních zaměstnanců, kteří jsou nezbytní pro naší show každý večer, a všude tam, kde právě účinkujeme. Je to krutá připomínka toho, jak rychle se může nehoda stát.."

Podrobnosti nejsou známy, po příčině neštěstí se stále pátrá a celá situace se rekontruuje. 

Témata: Avenged Sevenfold, Disturbed, rock

zavřít