Na prázdniny s metalem: Trivium rozpálí pražské Rock Café

Vydáno 24.06.2016 | autor: redakce

Už příští týden v Česku vystoupí američtí Trivium. V pražském Rock Café a poté i v bratislavském Majestic Music Clubu se bude hrát především z poslední desky Silence In The Snow, která se nese v duchu tradičního heavy metalu 80. let.

Na prázdniny s metalem: Trivium rozpálí pražské Rock Café Trivium potěší české fanoušky 1. července

Za sedmnáct let existence si Trivium vybudovali status kapely, která dokáže posunovat metalový žánr kupředu. Jejich osobitý mix heavy metalu, melodického death metalu a metalcoru je v průběhu let dostal na největší světová pódia takových festivalů, jako jsou třeba Ozzfest nebo Download.

Letní koncerty, které nesmíte zmeškat (I.): Metalové opojení s Black Sabbath, Iron Maiden i Trivium

Aktuální sedmé album Silence In The Snow (2015) je však spíš návrat ke kořenům heavy metalu a pocta velikánům osmdesátých let. V recenzích na desku často padala jména jako Iron Maiden, Black Sabbath, Dio, Judas Priest nebo Rainbow. Čeští fanoušci si mohou Trivium pamatovat například z památného koncertu se Slayer a Mastodon v Praze před osmi lety.

vložte odkaz, text nemažteVstupenky na koncerty Trivium jsou k dispozici ve všech předprodejních sítích a také na webu pořadatelské agentury Obscure Promotion.

tz, jm

Témata: Trivium, metal, Rock Café, Iron Maiden, Black Sabbath, Judas Priest

Mohlo by Vás zajímat

zavřít