Na prknech divadla Hybernia zahraje Iron & Wine se svou kapelou

Vydáno 08.02.2018 | autor: redakce

Pod uměleckým jménem Iron & Wine vydal Sam Beam šesté studiové album s názvem Beast Epic, které sbírá jednu kladnou recenzi za druhou. Při té příležitosti ohlásil evropské turné a vůbec první pražský koncert. Se svou kapelou vystoupí už dnes, 8. února, v pražském Divadle Hybernia.

Na prknech divadla Hybernia zahraje Iron & Wine se svou kapelou Na prknech divadla Hybernia zahraje Iron & Wine se svou kapelou

Sam Beam je třiačtyřicetiletý písničkář z Jižní Karolíny. Pod pseudonymem Iron & Wine působí od roku 2002, kdy vydal kritikou velmi kladně přijaté debutové album. Později pracoval na společných nahrávkách s Benem Bridwellem z Band of Horses nebo zpěvačkou a kytaristkou Jescou Hoop. 

LIVE: Písničkářský zázrak Passenger v Praze: Emoce na dosah ruky

Loni vydal už šesté studiové album Beast Epic, které odkazuje na básnické povídky, kde jsou postavami zvířata s lidskými emocemi. Návrat k původní folkové poloze dal vzniknout kolekci bezstarostných i melancholických indie folkových skladeb, kterou Beam potvrzuje, proč je jedním z nejnadanějších interpretů svého žánru.

tz,

Témata: folk, Iron &Wine, Band of Horses

zavřít