Nejstarší pravidelná čtvrteční klubová noc v Česku FX Bounce! oslaví v klubu Radost FX 11. narozeniny

Vydáno 06.09.2016 | autor: redakce

Již 11 let čtvrtek co čtvrtek plní pražský klub Radost FX noc jménem FX Bounce! To je stručná bilance této fejmové pražské urban music párty, která se koná nepřetržitě každý týden od září roku 2005! Slavit se to bude ve čtvrtek 8. září. 

Nejstarší pravidelná čtvrteční klubová noc v Česku FX Bounce! oslaví v klubu Radost FX 11. narozeniny Nejstarší pravidelná čtvrteční klubová noc v Česku FX Bounce! oslaví v klubu Radost FX 11. narozeniny

Aktuálně se jedná o nejstarší a nejnavštěvovanější pravidelnou týdenní klubovou noc v Čechách! O zábavu se tento narozeninový večer postará 5 Deejays, konkrétně: DJ KWÉ (FX Bounce! Prague), DJ NOIR (FX Bounce! Prague), DJ CHOSE (FX Bounce! Prague), DJ MAZTAH (Swerve Selektah, Prague), a DJ AUSTRALAN (Brisbane, Australia).

Radost FX teď žije každý den, do klubu se vrátili Pavel Bidlo, Lumiere a další DJs

Narozeninová noc bude zpestřena live street dance vystoupením od XSTYLE EUROPE. Ty bude mít pod taktovkou tanečník Nobru (Brasil).

Startuje se úderem 23:00 a hraje se až do rána. Vstup do klubu je od osmnácti let. Dívky mají vstup zdarma do 00:30, kluci za sto korun Komplet info hledej na www.facebook.com/fxbounce nebo na www.fxbounce.com.

Nezapomeň! Víkend začíná každej čtvrtek v Radosti FX. Již od roku 2005!

tz, jm

Témata: Radost FX, FX Bounce, klubovky, párty

zavřít