No Name potěší fanoušky souhrnným kompletem celé jejich diskografie

Vydáno 12.12.2017 | autor: redakce

No Name, čerstvě desetinásobní Slavíci bez hranic, připravili pro svoje fanoušky speciální vánoční dárek. V pátek 15. prosince vyjde souhrn celé jejich tvorby: box 10CD + 2 DVD No Name 1998 – 2018.

No Name potěší fanoušky souhrnným kompletem celé jejich diskografie No Name potěší fanoušky souhrnným kompletem celé jejich diskografie

Dvanáctidiskový komplet obsahuje všechna řadová alba a nejvýznamnější DVD skupiny. Jednak Live in Prague z roku 2006, kdy se No Name koncertem v O2 areně definitivně zařadili mezi hudební stálice Česka a Slovenska. A dále 20 rokov No Name z vyprodaného Fóra Karlín, které je vůbec prvním záznamem narozeninových oslav kapely a vychází také jako audio na CD. 

Igor Timko (No Name) interview: Kdybychom brali v úvahu virtuální svět, nenapsali bychom ani notu

Dvě dekády na scéně považují No Name za náročné, ale nádherné období: "S kolegy z kapely sa snažíme být na sebe nároční, mnohokrát jsme si povzdychli, že naše zkoušky připomínají víc drezuru než rock'n'roll, ale každý další koncert naznačuje, že to děláme správně," komentuje fungování kapely Igor Timko.

Skupina No Name už přes dvacet let sklízí úspěchy doma i za hranicemi Slovenska. Patří k nejúspěšnějším česko-slovenským skupinám, o čemž svědčí i skutečnost, že jsou desetinásobnými držiteli ocenění Slavík bez hranic v anketě popularity Český slavík. 

Box obsahuje tato alba: No Name, Počkám si na zázrak, Oslávme si život, Slová do tmy, Čím to je ?!, V rovnováhe, Nový album, S láskou, Karel Gott & No Name Kto dokáže…, 20 rokov No Name
DVD: Live in Prague 2006, 20 rokov No Name

tz, jm

Témata: No Name, Karel Gott, Český slavík

zavřít