No Name přicházejí S láskou. Nové album bude následovat velké turné

Vydáno 09.10.2015 | autor: redakce

Slovenská formace No Name právě vydává své nové album S láskou. V několika ohledech je navíc premiérové: poprvé si ho kapela vydává pod vlastní značkou a prvně si muzikanti napsali a zprodukovali všechny písničky sami. A kromě toho si poprvé zazpívali duet sva členové, Igor Timko se Zollim Sallaiem. 

No Name přicházejí S láskou. Nové album bude následovat velké turné No Name přicházejí S láskou. Nové album bude následovat velké turné

Výsledkem je sbírka deseti písniček s bonusem navíc, která vychází čtyři roky po poslední řadovce. Pod hudbou a texty jsou opět podepsaní členové skupiny. Vydání alba kapela v příštím roce podpoří velkolepým turné No Name S Láskou tour 2016, které odstartuje na jaře.

No Name interview: Učte se, nebo dopadnete jako my!

"Příští rok oslavujeme dvacet let výročí. Za tu dobu jsme dosáhli téměř všeho, co může skupina v Česku a na Slovensku dosáhnout. Dříve jsme před každou nahrávkou snili, kam se s ní chceme dostat. Tentokrát to bylo jiné. Uvědomili jsme si, že tím nejdůležitějším je nikdy neztratit ambice, posouvat se do hudební sféry, která je pro nás neprobádaná a být pro mladé muzikanty vzory. Nahrávání ukázalo, že i po 19 letech jsme na sebe nekompromisní a nic si neodpustíme,“ říká lídr No Name Igor Timko.

S novým albem vyrazí kapela koncertovat. Na jaře navštíví česká a slovenská města v rámci No Name S Láskou tour 2016. Zakončí jej v listopadu 2016 koncertem v pražské hale Fórum Karlín, jako oslavu dvacetiletého výročí skupiny. Jako host všech koncertů vystoupí kapela Všichni Svatí. 

tz, jm

zavřít