N.O.H.A. vydá a pokřtí nové album Process Of Living v únoru

Vydáno 20.01.2017 | autor: Hedvika Pajerová

Multižánrová a multinárodnostní kapela Noise Of Human Art neboli N.O.H.A. vydává po pěti letech nové řadové album. Datum vydání, stejně jako křest v Lucerna Music Baru, je naplánováno na 16. února.

N.O.H.A. vydá a pokřtí nové album Process Of Living v únoru N.O.H.A. vydá a pokřtí nové album Process Of Living v únoru. Foto: Tomáš Klíma

Jejich hudba se už od počátků existence kapely těžko zařazuje. Multikulturní složení ze čtyř národností přímo vybízí k mixu různých stylů. Pestrost a multižánrovost nejčastěji vede ke škatulkám typu ethno, world music, balkan, dubstep nebo drum'n'bass. Této linky se kapela slibuje držet i na novém albu Process Of Living.

N.O.H.A. interview: Holky jsou zvědavé, co má MC Chevy pod kiltem!

Současné podobě kapely na výrazu dodává ženský vokál, který už pátým rokem zpívá americká zpěvačka Kaia Brown. Ta má za sebou bohatou hudební historii, spolupracovala například s umělci, jako je Kush Arora, Dub Gabriele nebo Chad Jones Process Rebel. Kaia se stala tváří nové tvorby společně s rapperem MC Chevym, který je členem kapely už od jejího vzniku. Autorsky jsou pod sedmou deskou podepsáni stálí členové, ale svoji stopu na něm zanechali i hosté jako Shahab Tolouie, Felipe Machado nebo Bohdan "Turboklarinette".

vložte odkaz, text nemažteNové album Process Of Living vychází ve spolupráci s německo-anglickým labelem Unique Records. Toto spojení si N.O.H.A. v minulosti vyzkoušela už při vydání hitů jako je Balkan Hot Step, Dive In Your Life nebo Tu Café. Zda se sázka na ověřené vydavatelství vyplatí i tentokrát, se fanoušci dozvědí už za měsíc.

Témata: N.O.H.A., Process Of Living, world music, koncerty, křest

zavřít