Nové desky: Miley Cyrus se vrací ke country, Imodium pracují se živly

Vydáno 25.09.2017 | autor: redakce

Na konec září se netrpělivě těšili fanoušci Miley Cyrus, Hurts nebo Demi Lovato - jejich oblíbenci totiž vydávají nová alba. Nelení ani domácí Imodium a Monika Načeva

Nové desky: Miley Cyrus se vrací ke country, Imodium pracují se živly Nové desky: Miley Cyrus se vrací ke country, Imodium pracují se živly

Miley Cyrus - Younger Now

Miley Cyrus je ve světě pop music tak trochu chameleon. Nálepku Disney hvězdičky před čtyřmi lety strhla albem Bangerz plným hitů, před dvěma lety zase překvapila alternativní deskou Miley Cyrusand Her Dead Petz, kterou nechala zdarma umístit k poslechu na svůj web. Na novince podle singlů Malibu a Younger Now opět začala koketovat s country. Producentem alba se stal Oren Yoel, v jedné písni hostuje country legenda Dolly Parton.

Nové desky: Vánoční Radůza, Aneta Langerová Na vlně radosti nebo sólový Macklemore

 

Imodium - Element

Již páté řadové album Imodium Element mělo podle slov kapely "nejbolestivější průběh vzniku ze všech dosavadních nahrávek". Letité fanoušky překvapí skupina okořeněním vlastního zvuku a posouváním hranic. I přesto ale Imodium zůstávají stále věrni sami sobě, kytarám a melodiím. Novinku, která je plná živlů, představí kapela 27. září na křtu v Supraphon Musicpointu v Praze, v říjnu vyrazí na turné.

Nové desky: Foo Fighters vsadili na rockový zvuk a melodie, Ringo Starr se znovu sešel s Paulem McCartneym

 

Hurts - Desire 

Nové písně připravili i v Česku velmi oblíbení Hurts. "Album plné vášně, bolesti a chtíče. A také plné té nejlepší hudby, kterou jsme kdy složili," říkají o novince Desire sami Hurts. Třináctku skladeb připravovali s producentem Davidem Sneddonem. Singly Beautiful Ones a Ready To Go už posluchači dobře znají. Duo z Velké Británie zavítá koncertovat i do Prahy, novinky zde představí na státní svátek 17. listopadu.

Nové desky: Martin Harich nahrával na cestách, Poetika debutuje a Horkýže Slíže se drží humoru

 

Demi Lovato - Tell Me You Love Me

O novém albu Demi Lovato prozradila, že bude mít soulovější vibe a že se nechala inspirovat umělci, jako jsou kupříkladu Aretha Franklin, Christina Aguilera a Kehlani. Na desce spolupracovalo značné množství významných skladatelů a producentů. Za všechny jmenujme Warrena "Oaka" Feldera (Kehlani/Nicki Minaj), Seana Douglase (David Guetta/Madonna), Johna Hilla (Pink/Rihanna) a Stinta (Zara Larsson/Carly Rae Jepsen). První singl se jmenoval Sorry Not Sorry. S předchozím albem Confident se Lovato umístila na 2. příčce americké hitparády.

Monika Načeva - Průvan v hlavě

Na novém albu Průvan v hlavě zhudebnila Monika Načeva znovu texty básnířky Sylvy Fischerové. Na albu se již tradičně podílel i DJ Five, Načeva ale spolupracovala i se slovenským beatmakerem Tentatem. Křest alba proběhne 29. září v prostorách Anežského kláštera, kmotrem se stane historik umění Otto M. Urban. V prosinci čekají zpěvačku tři speciální koncerty s kolegyněmi Lenkou Dusilovou a Ivou Bittovou. Projekt Spolu uvidí diváci v Praze, Brně a Ostravě.

 


Dále vychází:

 

Témata: nové desky, Miley Cyrus, Imodium, Demi Lovato, Hurts, Monika Načeva

zavřít