Nové desky: V březnu představují novinky Anna K., J.A.R. i Harlej

Vydáno 06.03.2017 | autor: redakce

Druhý březnový týden přinese příznivcům české hudby hned několik očekávaných domácích titulů. Anna K. se vrací po více než pěti letech, Harlej si všímá, že hodný holky chtějí zlý kluky a J.A.R. eskalují dobro. K mání je i novinka německých Tokio Hotel a reedice úspěšné desky George Michaela. 

Nové desky: V březnu představují novinky Anna K., J.A.R. i Harlej Anna K. se s novou deskou vrací po více než pěti letech


Anna K
. - Světlo

S novou deskou Anna K. nikam nepospíchala, vždyť od vydání předchozí řadovky Relativní čas z roku 2011 uplynulo již více než pět let. Už název novinky - Světlo - naznačuje, že tentokrát budou písně laděny pozitivně. Potvrdil to i loňský singl Vždycky se budeme znát. S ním zabodovala i v českých rádiích. Současně s vydáním alba vyrazí Anna K. na turné napříč republikou. V Praze vystoupí 25. dubna v Divadle Hybernia.


J.A.R. - Eskalace dobra

Skupina J.A.R. si dala s novým albem načas. Příznivci jedné z nejoriginálnějších českých kapel si museli počkat celých šest let, než její diskografii rozšíří další album. Jeho titul zní Eskalace dobra a vyjde 10. března na CD. Následovat bude i vydání na vinylu. Překvapivé změny stylu během písní, osobité a lety vyzrálé hlasy všech tří zpěváků, špičkové instrumentální výkony a vynikající produkce uštědřily klasickému funkovému pojetí J.A.R. nový impuls. Jedenáct zbrusu nových skladeb a několik tajných, na obalu neoznačených, bonusů, všechny provede inovativním a jak se patří ironickým a tajemným světem skupiny.

vložte odkaz, text nemažte


Harlej
- Hodný holky zlý kluky chtěj

Nové album Harleje se jmenuje Hodný holky zlý kluky chtěj, přičemž první ochutnávkou byl stejnojmenný klip, který za krátkou dobu na YouTube zhlédlo již 340 000 fanoušků. Nedávno ho následovala svižnější novinka Stává se stává. Skupina vyráží na koncertní turné Hodný holky zlý kluky chtěj tour 2017 již 17. března. Začíná se v Karlových Varech, vrcholem sezony se stane výroční koncert ve velké Lucerně v Praze 14. října. "Během slavnostního koncertu uslyší posluchači část hitů v netradičních aranžích" upřesňuje Tonda Rauer.

 


Tokio Hotel
- Dream Machine

Po více než deseti letech v hudebním průmyslu přichází Tokio Hotel, kteří kdysi zdobili snad každý dívčí pokojíček, s novým studiovým albem Dream Machine. Jeho předzvěstí byl pilotní singl What If, který signalizuje, kam se kapela za dobu své pauzy posunula. Dokreslují to i slova Billa Kaulitze: "Toto album je naše nahrávka snů. Je přesně taková, jakou jsme chtěli natočit během celé naší kariéry, a teď konečně můžeme." Tokio Hotel představí svou novou hudbu také naživo v Praze, 3. dubna se zastaví v SaSaZu.

 


George Michael
- Listen Without Prejudice / MTV Unplugged

Reedice veleúspěšného alba Listen Without Prejudice přichází po smutných Vánocích, kdy George Michael ve svých třiapadesáti letech zemřel. Po čtvrtstoletí od vydání přelomového alba bude deska doplněná o jedno z nejúspěšnějších MTV Unplugged vystoupení všech dob. Čtyřdisková exkluzivní edice je rozšířena o bonusový disk s mixy a b-stranami singlů a DVD s promo materiály z roku 1990. Listen Without Prejudice bylo Michaelovým druhým solovým albem, které si zároveň umělec sám zaranžoval, natočil a zprodukoval. 


Dále vychází:

 

Témata: nové desky, Anna K., J.A.R., Harlej, Tokio Hotel, Geoge Michael

zavřít