Novou desku připravují Paramore i Linkin Park, něco se rodí také u Green Day

Vydáno 21.01.2016 | autor: Josef Martínek

V lednu ještě nevychází mnoho nových desek, a tak se fanoušci mohou alespoň začít těšit, co všechno je během roku čeká. V těchto dnech oznámila přípravu novinek další velká jména - Linkin Park nebo Paramore. Nahrávání naznačili také Green Day

Novou desku připravují Paramore i Linkin Park, něco se rodí také u Green Day Linkin Park vydali zatím poslední album v roce 2014.

Paramore, kteří zůstali po nedávném odchodu Jeremyho Davise už jen ve dvou, pouze uvedli, že nové album chystají, zatím ale nesdělili, kdy vyjde. Stalo se tak v momentě, kdy se jeden zvědavý fanoušek frontwoman Hayley Williams přes Twitter vyptával, jak to s další řadovkou vypadá. Ta poslední totiž vyšla už před třemi lety. Zpěvačka odpvěděla, že už na ní pracují, víc ale neprozradila.

Paramore už jsou jen dvojice. Odešel basák Jeremy Davis

To Linkin Park byli o něco konkrétnější. Začátkem roku nejprve pocuchali nervy svých vyznavačů fotkou ze studia na Instagramu, nyní o přípravách promluvil i Mike Shinoda. "Jde to dobře. Album by mohlo vyjíd v druhé polovině roku," prohlásil. "Máme rozpracovaných několik skladeb, zatím jen texty a melodie, občas doplněné o zpěv, akustickou kytaru, piano a samply. Názvy zatím nemají." dodal.

Desky roku 2016: Chystají je Kanye West, Lady Gaga nebo Elton John. A možná i Guns N' Roses

Green Day tolik sdělní nebyli a nechali za sebe hovořit obrázek ze studia. Je na ní pouze lídr formace Billie Joe Armstrong, který v popisku zdůraznil, že fotka je skutečně aktuální a byla pořízena tento měsíc. Že by se tedy rodil nástupce trilogie Uno, Dos a Tré z roku 2012? Vypadá to tak.

Rolling Stone, NME, jm

zavřít