Nový pražský festival Metronome: Iggy Pop, Foals nebo The Kooks

Vydáno 02.03.2016 | autor: Ondřej Bambas

Organizační tým United Islands Of Prague připravil Pražanům nový festival, na jehož první ročník přiveze hvězdy, jako jsou Iggy Pop nebo Foals. Festival Metronome proběhne 25. a 26. června na Výstavišti v Holešovicích.

Nový pražský festival Metronome: Iggy Pop, Foals nebo The Kooks Iggy Pop se chystá do Prahy

Nové album Post Pop Depression vycházející 18. března přijede Iggy Pop představit také do Prahy. V rámci nadcházejícího turné bude jedním z hlavních headlinerů nového pražského festivalu Metronome. Ten na tiskové konferenci představili organizátoři festivalu United Islands Of Prague za účasti primátorky hlavního města Prahy Andrey Krnáčové a předsedy předsednictva společnosti Rozvojové projekty Praha Martina Kaly. Festival navzdory názvu proběhne poslední červnový víkend na holešovickém Výstavišti a v parku Stromovka, kde budou pro interprety připraveny čtyři pódia.

AUDIO: Iggy Pop a Josh Homme zveřejnili dva vzorky ze své společné desky

Mezi další potvrzené kapely patří Foals nebo The Kooks, které u nás naposledy zahrály na festivalu Rock For People, nebo Crystal Fighters, kteří zahráli na festivalu Trutnoff. Festival slibuje také domácí interprety jako Richard Müller, J.A.R. za doprovodu gospelového sboru, Ivan Král s Jiřím Suchým nebo Mydy Rabycad.

Vizuál, doprovázející logo a ideu festivalu, představil Ota Klempíř. Ceny lístků jsou stanoveny na 1 200 Kč za jednodenní vstup a 1600 Kč za dva dny. V následujících týdnech přibydou další interpreti stejně jako zbytek programu.

text: Ondřej Bambas

zavřít