Nu-metalisté Crazy Town vrátí v Rock Café čas a vezmou nás na začátek tisíciletí. Budou u toho i The.Switch

Vydáno 09.01.2017 | autor: redakce

Do České republiky 17. ledna dorazí Crazy Town z Los Angeles, kteří počátkem 21. století kralovali hitparádám se svým singlem Butterfly. Navíc je v čele s domácími The.Switch doplní řada dalších interpretů, kteří se žánrově pohybují okolo nu-metalu a celý večer zakončí nabitá afterparty s největšími hity tohoto žánru z přelomu tisíciletí.

Nu-metalisté Crazy Town vrátí v Rock Café čas a vezmou nás na začátek tisíciletí. Budou u toho i The.Switch Dokážou Crazy Town vrátit čas?

Legendární Crazy Town, špička domácího nu-metalu The.Switch, americký rapper Ill Dose, ambiciózní projekt At•Lantis, zaběhlí Szkrat ze Zlína, nadějní Limbo Planet z Prahy a afterparty v podání DJ Vegy a Nula, posléze doplněný o speciální set Them Darned Teenagers.

The.Switch představili Pražanům novou desku, na kterou čekali deset let. Zahrál také Smrtislav

Začátek třetího tisíciletí přinesl takové skladby, jako je Last Resort od Papa Roach, In The End od Linkin Park, Break Stuff od Limp Bizkit, Chop Suey! od SOAD, Youth Of The Nation od P.O.D., Freak On A Leash od Korn nebo právě Butterfly od Crazy Town. Pojďte se na jeden večer vrátit do této doby!

vložte odkaz, text nemažte

Crazy Town je californská nu-metalová formace, kterou již od roku 1995 táhnou dva frontmani Seth "Shifty" Binzer a Bret "Epic" Mazur. Úspěch skladby Butterfly už nikdy nepřekonali. V roce 2003 se pak Crazy Town rozpadli a dali se zpět dohromady až po několika letech, před rokem však vydali novou desku The Brimstone Sluggers. V Rock Café se můžete těšit jak na novou tvorbu, tak na všechny staré hity. V roli hlavní předkapely se představí nejpověřenější zástupce české nu-metalové scény - formace The.Switch, která funguje již od roku 1996 a která za svoji historii získala mnoho ocenění od hudebních časopisů, televizních stanic až po soutěže kapel. 

tz, jm

Témata: Crazy Town, The.Switch, nu-metal

zavřít