Oi-punk z Itálie se před koncem roku vrací do Prahy. Los Fastidios zahrají v Rock Café

Vydáno 22.12.2019 | autor: redakce

Těsně před koncem roku se do Prahy vrátí italská oi-punková parta Los Fastidios. Autoři legendární hymny Antifa Hooligans si jako jednu ze zastávek svého prosincového turné vybrali opět pražské Rock Café. Předskočí jim domácí parta Kung-Fu Girlz. Koncert proběhne v pátek 28. prosince 2019, vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti GoOut.

Oi-punk z Itálie se před koncem roku vrací do Prahy. Los Fastidios zahrají v Rock Café Oi-punk z Itálie se před koncem roku vrací do Prahy. Los Fastidios zahrají v Rock Café

Los Fastidios už pomalu táhne na 30 let, energie ale má tahle italská oi legenda stále na rozdávání. Zároveň jejich tvorba není jen o hudbě - texty jsou zaměřené na důležitá témata jako sociální problémy, diskriminace, antifašismus nebo svoboda a práva zvířat. V Rock Café zároveň představí svou novou desku Joy Joy Joy, která vyšla na jaře tohoto roku. Na pražském koncertě je podpoří domácí punk-rocková kapela Kung-Fu Girlz.

Italská smršť pozitivní energie a street punku dorazí do Rock Café již 28. prosince. Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 275 Kč + poplatky v předprodejní síti GoOut.

Text: TZ

Témata: Los Fastidios, Rock Café, Joy Joy Joy, koncert, Praha

zavřít