Ovlivněte program osmi festivalů a získejte vstupenky

Vydáno 18.04.2016 | autor: redakce

Měli jste někdy možnost ovlivnit program Rock for People, Colours of Ostrava a dalších velkých českých festivalů? Že ne? Tak teď ji máte. Až do konce dubna můžete hlasovat, které tři interprety chcete vidět na nové unikátní scéně REC.stage. Navíc si při hlasování můžete vybrat vstupenky na letní festivaly!

Ovlivněte program osmi festivalů a získejte vstupenky Mezi čisté festivaly patří i Rock for People

REC.stage přiveze do Česka atmosféru New Yorku

Na Čistých festivalech, tedy těch, které třídí odpady, letos objevíte novou unikátní programovou scénu REC.STAGE. Scéna bude vypadat jako newyorská ulice a interpreti, kteří na ní vystoupí, budou stylizovaní jako pouliční umělci. Tuto netypickou scénu najdete na festivalech Rock for People, Colours of Ostrava, Sázavafest, Benátská, JamRock, Mariánské léto, Přeštěnice Musicfest a Pekelný ostrov.

vložte odkaz, text nemažte

Stage bude otevřená pro všechny návštěvníky festivalů. To znamená, že budou připraveny hudební nástroje, mikrofony a úplně každý si může s umělci zahrát i zazpívat. Navíc na scéně budou kamery a mixpult, který bude zaznamenávat zvuk, takže si z REC.stage můžete odnést záznam s vaším koncertem na USB jako suvenýr. Co je ale nejdůležitější? Sami fanoušci rozhodnou o tom, kdo se na scéně objeví v hlavním čase!


Pekař

Hlasovat můžete do konce dubna, získáte za to vstupenky

O možnost odjet na letní festivalovou tour na nové unikátní scéně REC.stage usilovalo v přihláškách celkem 470 interpretů. Nyní devět finalistů bojuje o tři místa v prime-time scény čistých festivalů. Mezi finalisty nechybí třeba Thom Artway nebo Pekař, které znáte z vysílání Óčka nebo Evropy 2. Kromě nich se o hlasy uchází Circus Ponorka, Cocaine Party, Adam Morkus, Disconnexion, Cirkus trochu jinak, Known as Brooklyn a Rudollfine. Tři vítězové získají kromě jistého místa na netradiční festivalové scéně také honorovaný kontrakt.

AUDIO: Objev roku Thom Artway je Blind Man

Výsledky hlasování a program festivalové scény REC.stage mohou ovlivnit výhradně fanoušci. Na stránce www.cistyfestival.cz je možné od pondělí 18. dubna do soboty 30. dubna hlasovat pro tři z devíti interpretů a poslat je na letní festivalové turné. Pozor, z jedné e-mailové adresy je ale možné hlasovat a zapojit se do soutěže nejvýše jednou denně.


Thom Artway

Při online hlasování si navíc můžete vybrat, na které festivaly chcete získat vstupenky. Ty věnoval portál Samosebou.cz, který dohlíží na třídění na čistých festivalech. Celkem je ve hře 64 vstupenek, které si rozdělí 32 vylosovaných výherců. Při hlasování si můžete vybrat vstupenky na festivaly Beats for Love, Benátská!, Brod 1995, Colours of Ostrava, Chodrockfest, JamRock, Mariánské Léto, On the Road, Pekelný ostrov, Přeštěnice Open Air, Rock for Churchill, Rock for People, Rockfest Vysmáté léto, Sázavafest, Vysočina Fest a Zámostí.

REC.stage Vám přináší web samosebou.cz, který dohlíží na třídění na Čistých festivalech.

zavřít