Parkway Drive, Asking Alexandria a Stick To Your Guns odstartují v Praze společné evropské turné

Vydáno 25.03.2017 | autor: redakce

Již 29. března bude Forum Karlín svědkem evropské premiéry turné Unbreakable australské kapely Parkway Drive, která navíc nedorazí do Prahy sama. Na návštěvníky čekají více než tři hodiny unikátní koncertní štafety Stick To Your Guns, Asking Alexandria a Parkway Drive.

Parkway Drive, Asking Alexandria a Stick To Your Guns odstartují v Praze společné evropské turné Parkway Drive zahrají spolu s dvěma dalšími kapelami v Praze 29. března

"S Parkway Drive jsme se mnohokrát potkali na festivalech. A co se týká Stick To Your Guns, známe se léta. Potkáváme se, jeli jsme spolu turné, jsme přátelé. Ale na společné turné v této sestavě jedeme prvně," řekl Ben Bruce z Asking Alexandria, ke kterým se před nedávnem vrátil zpěvák Danny Worsnop. Jeho návrat se promítl i do koncertního programu, ze kterého (alespoň prozatím) kapela vyřadila své loňské album The Black nazpívané jejich tehdejším a dočasným frontmanem Denisem Stoffem. 

Koncerty v březnu u nás odehrají Korn, Sabaton, Tom Chaplin i LP, desky vydají Ed Sheeran nebo J.A.R.

"Na minulém turné jsme chtěli oslavit návrat našeho Dannyho. Velká část alba The Black byla o špatném období našich životů po Dannyho odchodu. Proč bychom Dannyho vítali zpět tím, že by zpíval písně, které v sobě skrývají negativitu namířenou vůči němu? Ale jsem si jistý, že v budoucnu se vrátíme i k písním z The Black," vysvětluje Bruce dramaturgickou změnu setlistu Asking Alexandria.

vložte odkaz, text nemažteJejich čeští příznivci se tak ve Foru Karlín dočkají řady písní z debutového alba Asking Alexandria Stand Up And Scream, v plánu jsou i skladby To The Stage nebo Someone, Somewhere.

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketportal.

tz, jm

Témata: Parkway Drive, Asking Alexandria, Stick To Your Guns, koncerty, Forum Karlín

zavřít