Passenger přijede do Prahy tentokrát s celou kapelou

Vydáno 24.07.2016 | autor: redakce

Britský zpěvák a skladatel Passenger se po dvou letech chystá do Prahy, tentokrát i s celou svou kapelou. Jako speciální host vystoupí Gregory Alan Isakov. Koncert proběhne 2. října 2016 ve Velkém sále Lucerny.

Passenger přijede do Prahy tentokrát s celou kapelou Passenger letos vystoupil na festivalu Colours Of Ostrava. Foto: David Webr

Příběh o tom, kterak se z pouličního umělce stala hvězda světového formátu, je jak vystřižený z romantického filmu. Úspěchu předcházela hitovka Let Her Go, kterou do dnešního dne jen na youtube viděla miliarda lidí. Britský zpěvák a skladatel Mike Rosenberg (alias Passenger) neusnul na vavřínech a chystá další, v pořadí osmé, studiové album. Pilotní singl s názvem Somebody's Love vyšel v červnu letošního roku. V říjnu se tedy můžeme těšit na unikátní vystoupení. Passenger vůbec poprvé zahraje i s celou kapelou, představí písně z očekávaného alba a neopomene ani populární kousky z předešlé tvorby.

LIVE: Nestárnoucí Underworld, vyjetí kamarádi do deště, muziky i filmu, královsky uzavřeli Colours Of Ostrava

Před pár dny viděli čeští fanoušci Passengera i na festivalu Colours Of Ostrava, kde patřil k headlinerům. "Je příjemné pozorovat, že ačkoli jeho hvězda stoupá, jeho skromnost a lidskost je stálá. Pořád si utahuje ze svého vousu, z rasistů, vypráví příběhy lidí, které potkal, radí, ať se radujeme z přítomného a nepláčeme pro staré. On je Joni Mitchell v sukni. Dokáže vydřít emoce i z největšího cynika," napsala o jeho vystoupení redaktorka iREPORTu Alena Bílková.

vložte odkaz, text nemažte

Vstupenky za 750 Kč jsou již v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Témata: Passenger, Gregory Alan Isakov, Colours Of Ostrava, Fource Entertainment, koncerty

zavřít