Paul McCartney vystoupí po dvanácti letech v Praze

Vydáno 29.03.2016 | autor: redakce

Stejně jako v případě uvedení každého nového turné, i na One On One slibuje Paul McCartney úžasnou novou scénu a desítky klasických skladeb z nejmilovanějšího katalogu populární hudby mapující celou jeho kariéru - jako sólového umělce, člena skupiny Wings a samozřejmě i Beatles. A nebude ani nouze o překvapení. V Praze se legendární "brouk" zastaví 16. června, kdy zavítá do O2 areny. 

Paul McCartney vystoupí po dvanácti letech v Praze Paul McCartney vystoupí po dvanácti letech v Praze

Živá vystoupení Paula McCartneyho obsahují vše, co očekává jakýkoliv milovník hudby od rockové show, a ještě mnohem víc: téměř tři hodiny obsahující zásadní chvíle z posledních padesáti let hudební historie - desítky písní, které tvořily hudební doprovod našich životů.

RECENZE: Paul McCartney vydal album pro radost sobě i druhých

Paul se svou kapelou vystoupili v celé řadě jedinečných lokalit a míst: před římským Koloseem, na Rudém náměstí v Moskvě, před Buckinghamským palácem, v Bílém domě nebo v Mexiku, kde vystoupili zdarma pro více než 400 000 lidí. Dále se představiliv Candlestick Park v San Francisku, kde Beatles v roce 1966 odehráli svůj poslední koncert, a jeden z Paulových koncertů byl dokonce živě vysílán do vesmíru! V Praze jsme ho naposledy viděli v roce 2004. 

Sestava, kterou více než 10 let tvoří Paul "WIX"Wickens (klávesy), Brian Ray (basa / kytara), Rusty Anderson (kytara) a Abe Laboriel Jr (bicí), dodává skladbám nadčasovost. Na turné One On One bude představena zcela nová produkce, jako vždy s využitím nejmodernější audio a video techniky, která zajistí nezapomenutelný zážitek z každého místa
v koncertní hale. Nebudou chybět velkoplošné projekce, lasery, ohňostroje a samozřejmě ohromující výběr těch nejlepších písní. Koncert Paula McCartneyho slibuje večer, jaký zažijete jen jednou za život.

Fan klub má možnost zakoupení vstupenek od 30. března, členové Live Nation klubu si je mohou pořídit od 31. března a pro veřejnost předprodeje startují 1. dubna. Ceny vstupenek se pohybují od 1 690 až do 3 990 Kč. 

tz, jm

zavřít