Pearl Jam v Praze zřejmě nevystoupí, prodej vstupenek zavání podvodem

Vydáno 10.12.2015 | autor: redakce

Také už jste zaregistrovali informaci, že 27. června 2016 u nás mají vystoupit Pearl Jam? Pak si dejte pozor na podvodníky a rozhodně nekupujte vstupenky. Podle všeho se totiž zpráva nezakládá na skutečnosti a o své peníze byste mohli přijít. 

Pearl Jam v Praze zřejmě nevystoupí, prodej vstupenek zavání podvodem Pearl Jam se do Prahy nechystají

Koncert nebyl dosud potvrzen z žádného oficiálního zdroje a například agentura Live Nation, která všechny předchozí koncerty kapely v Praze organizovala, se od něj distancuje. "Akci neorganizujeme, kapela Pearl Jam se dle nejnovějších informací do České republiky ani nechystá," sdělila společnost.

RECENZE: A udeřil blesk! Pearl Jam jsou i podesáté přesvědčiví

A jak je to tedy s prodejem lístků? "Prodej těchto vstupenek na koncert, který se ani neorganizuje, je výhradně věcí společnosti onlineticketshop.cz, se kterou naše firma nespolupracuje a nemá s ní nic společného. Všem našim zákazníkům vždy doporučujeme zakoupit vstupenky pouze u našich smluvních partnerů Ticketportal a Ticketpro pokud jde o akci, kterou organizujeme. V opačném případě neručíme za pravost a částku za ně zaplacenou. V tomto případě jde pravděpodobně o podvod onlineticketshop.cz a bohužel také omyl fanoušků. Od tohoto prodeje se plně distancujeme."

Společnost onlineticketshop.cz začala podobně rychle nabízet lístky také v případě nedávno ohlášených koncertů Rihanny či Justina Biebera. Všem hudebním fanouškům doporučujeme počkat si vždy na potvrzení akce a informace o vstupenkách od pořadatele.

Live Nation, jm

zavřít