Pekař přivezl do Plzně kapelu Adys i své největší hity, nechyběl tučňácí tanec

Vydáno 2021-11-14 11:43:48

Stejně jako mnoho kapel musel své koncerty překládat na nový termín také Pekař. Fanoušci se ho tak v plzeňské Šeříkovce dočkali až v sobotu, kdy do "města piva" přijel v rámci svého Konečně Tour. S sebou si přivezl klatovskou formaci Adys, která rozehřála sál svými Lopatami POPu. Zazněly její starší songy jako Anděl Strážný, Naděje, Levou nohou nebo O nás dvou i novější písně Lavina pocitů či Inspirace z chystaného alba. Zabředla do různých žánrů - parodií na country s novinkou Sociální sítě či pokusem o punk s Co dneska frčí. Nechyběla ani Pořekadla, která si s ní přišel zazpívat kytarista Lukáš Netík z kapely Pekaře.

Těsně před čtvrt na deset pak na stage bosky naběhl už sám Pekař a zahájil set songem Bigamista. Kapele chyběl basák Ondřej, a tak se jeho nástroje chopil Jamie. I bez svého člena formace zvládla svůj typický tučňácí tanec k písničce Kafe, která údajně vznikla kdysi zrovna v Šeříkovce na baru. Během večera si fanoušci mohli zazpívat Bohyni, Ještěžetě, Dvě duše, Vrcholky a pády i pomalejší Větrolamy a Příběhy. Nechyběla ani kulturní vložka tvořená devadesátkovým hitem Dragostea Din Tei od kapely O-Zone. Ke konci setu formace zahrála nejnovější Ty ano. Rozloučila se přídavky Hrdá a Za tebou, který během večera zazněl už podruhé.

Foto: Šárka Preslová
Témata: Pekař, Konečně Tour, Adys, Plzeň

Pekař přivezl do Plzně kapelu Adys i své největší hity, nechyběl tučňácí tanec Pekař přivezl do Plzně kapelu Adys i své největší hity, nechyběl tučňácí tanec

Zobrazit fotogalerii (100)

zavřít