Petr Hapka v O2 areně ožije i příští rok. Budou u toho Richard Krajčo či Ondřej Brzobohatý

Vydáno 05.12.2015 | autor: redakce

Po vyprodaném koncertě Petr Hapka žije!, jehož atmosféra strhla diváky v listopadu 2015, přichází Michal Horáček a pražská O2 arena s novým setkáním s hudbou fenomenálního skladatele, opět v období výročí jeho úmrtí. Další vzpomínkový koncert proběhne na stejném místě 24. listopadu 2016.

Petr Hapka v O2 areně ožije i příští rok. Budou u toho Richard Krajčo či Ondřej Brzobohatý Petr Hapka v O2 areně ožije i příští rok. Budou u toho Richard Krajčo či Ondřej Brzobohatý

"Zazní jiné Hapkovy melodie a jiné písně, vystřídají se noví interpreti. A celý koncert bude originálně pojatý režijně a scénograficky: jako hravá feérie, která se soustředí hlavně na to vtipné a bizarní z Petrovy tvorby," říká Michal Horáček.

Petr Hapka žije! V O2 areně mu zpívali Jarek Nohavica, Aneta Langerová i Lucie Bílá

Vystoupit v rámci večera slíbili Richard Krajčo, Ondřej Ruml, František Segrado, Ondřej Brzobohatý, Karel Dobrý a Lenka Nová, o dalších jménech, nových i staronových, se vedou intenzivní jednání.

Jen jediné zohlední nastolenou tradici: koncert nebude přenášen televizí, rozhlasem nebo internetem a nebude ani zaznamenáván. Kdo chce být jeho součástí, musí se dostavit osobně - odměnou mu bude jistota, že i v listopadu 2016 prožije setkání jedinečné a neopakovatelné.

Vstupenky v cenách od 750,- Kč jsou v prodeji v síti Ticketportal od 7.12.2015 od 8:00.

tz, jm

zavřít