Písničkář Pokáč vydá své první album. Potřebuje ale pomoc fanoušků

Vydáno 24.01.2017 | autor: redakce

I když Pokáč svými povětšinou humornými songy baví internetové obecenstvo již několik let, plnohodnotné album zatím nemá. To se však může brzy změnit - pokud tomu napomůžou jeho fanoušci. 

Písničkář Pokáč vydá své první album. Potřebuje ale pomoc fanoušků Písničkář Pokáč vydá své první album. Potřebuje ale pomoc fanoušků

"Před časem jsem mohl díky vám a kampani na Startovači natočit svůj první videoklip, který moji 'kariéru' neskutečně nakopl (přes milion zhlédnutí na Youtube, rotace na Óčku, mraky koncertů, spousty nových skvělých fanoušků). Věřím, že by se nám něco podobného mohlo povést i tentokrát!" vyzývá Pokáč své příznivce na Startovači. 

LIVE: Co sedne Voxelovi a Pokáčovi? Společné hraní a žádné přetvářky

"Zhruba před rokem a půl jsem začal na svůj Pokáčovo Kanál na YouTube pravidelně přidávat videa, kde hraju svoje nové songy jen tak v pokoji na kytaru, občas střídané oficiálními klipy, vlogy, ukulele 'minisongy' a dalšími... Nahrávat videa s 'demíčky' vlastních songů na YouTube je naprosto super a hrozně mě to baví. Řekl bych však, že nazrál čas písničky posbírat, přihodit k nim pár fungl nových a hodit to všechno na jedno plnohodnotné album. Co vy na to?"

Vydat album byl prý vždy Pokáčův sen, takže každý přispěvatel mu jeho účastí v projektu může pomoci k jeho splnění. Na oplátku se může těšit na zajímavé odměny - od těch drobných (digitální album za 200 Kč nebo fyzické CD i s podpisem za 400) k těm hodnotnějším, jako jsou Pokáčův online koncert za 5 000 Kč nebo živý soukromý koncert za 12 000 Kč. 

vložte odkaz, text nemažte

Za méně než 24 hodin už se podařilo vybrat téměř 70 % cílové částky, nastavené na 100 000 Kč. Projektu se můžete zúčastnit zde. Kromě přípravy alba vyjíždí písničkář také na své jarní turné. Termíny si prohlédněte níže. 

jm, foto: promo, Jana Braunová (koncert)

Témata: Pokáč, Voxel, ukulele, album, Startovač

zavřít