Placebo se vrátí do České republiky, v červnu oslaví 20 let fungování v Brně

Vydáno 10.01.2017 | autor: redakce

Placebo v loňském roce oslavili 20 let, a to mimo jiné i koncertem v Praze. Do České republiky se ale vrátí také letos, 26. června zahrají v Brně na Výstavišti. Fanouškům představí to nejlepší ze svého dvě desetiletí budovaného repertoáru. 

Placebo se vrátí do České republiky, v červnu oslaví 20 let fungování v Brně Placebo se vrátí do České republiky, v červnu oslaví 20 let fungování v Brně

Kapela slibuje odehrát setlist složený ze skladeb ze všech svých alb. Brian Molko dodává: "Řekněme, že budeme hrát skladby, u kterých jsem se zapřísáhl, že je již nikdy hrát nebudeme. Myslím ale, že nastal čas, abychom si uvědomili, že mnoho fanoušků Placebo je opravdu chce slyšet. Byli s námi velice trpěliví, protože jsme jen zřídka hráli náš komerčně nejúspěšnější materiál. A turné k 20. výročí se jeví jako ta správná příležitost, abychom tak učinili. To je naším záměrem.

LIVE: Placebo v Praze léčili emocemi - hlasitě a sugestivně

vložte odkaz, text nemažte

Toto turné je pro nás a pro naše fanoušky velká šance přehodnotit svůj názor na náš ranný materiál. Takže, pokud chcete vidět, jak hrajeme písně jako Pure Morning a Nancy Boy, které jsme během posledních deseti let nehráli a asi v budoucnu hrát nebudeme, měli byste navštívit některý z našich koncertů! A navíc pro máme připraveno překvapení..."

Vstupenky seženete v síti Ticketpro za 990 Kč, do prodeje půjdou 11. ledna v 10 hodin.

tz, jm, foto: archiv, Marek Holoubek (koncert)

Témata: Placebo, Brian Molko, 20 let, rock

Mohlo by Vás zajímat

zavřít