Plaské kulturní léto pokračuje s kapelami ZakázanÝovoce, Bára Zemanová & Band a Magnetikum

Vydáno 14.06.2017 | autor: redakce

Další akce Plaského kulturního léta připadá na sobotu 17. června. Tentokrát se ponese ve znamení českého pop-rocku. Těšit se můžete na kapelu ZakázanÝovoce, pohybující se na scéně už přes 11 let, někdejší finalistku SuperStar Báru Zemanovou a skupinu Magnetikum. 

Plaské kulturní léto pokračuje s kapelami ZakázanÝovoce, Bára Zemanová & Band a Magnetikum ZakázanÝovoce vystoupí v rámci Plaského kulturního léta. Foto: Andrea Sládečková

ZakázanÝovoce fungují na scéně už přes 11 let. Dosud stihla kapela za tuto dobu natočit pět studiových alb a odehrát 700 koncertů. Začátkem roku 2016 přišli zakázanÝovoce s novou tváří, když se po neshodách v tehdejší sestavě změnilo její obsazení. 

Plaské kulturní léto zahájí Fast Food Orchestra, v příštích týdnech vystoupí i Wohnout, UDG, Hentai Corporation a další

Bára Zemanová & BAND je pop-rocková kapela z Plzně seskupená kolem zpěvačky Báry Zemanové. Ta začínala v kapele Ellement v roce 2004 a v roce 2006 se stala finalistkou 3. řady talentové soutěže Česko hledá SuperStar. Skončila čtvrtá a od té doby se drží svého rockového stylu. V roce 2007 se stala Skokankou roku v anketě Český slavík, její první deska navíc byla v ten rok druhá nejprodávanější mezi debuty.

vložte odkaz, text nemažteMagnetikum, původní pop-rocková kapela z Prahy a okolí s vlastními českými písněmi, vznikli v roce 2009. Tehdy se kamarádi - muzikanti poprvé sešli ve vršovické zkušebně, v Karlových Varech natočili singl Vzpomínka a odehráli první koncerty. Vstupenky seženete v předprodeji za 180 korun a na místě za 220 korun. 

tz, jm

Témata: zakázanÝovoce, Bára Zemanová, Magnetikum

zavřít