Plump DJs zavítají do pražského Lucerna Music Baru, plánují i novou desku

Vydáno 21.04.2016 | autor: redakce

Již ve čtvrtek 28. dubna 2016 rozehrají svůj set v Lucerna Music Baru britští Plump DJs. Aby naladili své příznivce i náhodné návštěvníky, zveřejnili jeden ze svých mixů, který je nyní zdarma ke stažení.

Plump DJs zavítají do pražského Lucerna Music Baru, plánují i novou desku Plump DJs vystoupí v Praze 28. dubna

Je to už dlouhých sedm let, co vyšlo poslední album Plump DJs nazvané Headtrash. Dvojice Andy Gardner a Lee Rous si sice dala dlouhou tvůrčí pauzu, v letošním roce ale vydala již dva singly a proslýchá se, že nová deska na sebe nenechá dlouho čekat. Svým fanouškům nyní dali malý dárek v podobě šedesáti minutového mixu z prosincového vystoupení v Manchesteru. "Zahrnuje několik našich právě zremastrovaných hitů a také vybrané novinky ze Stanon Warriors Punks labelu," uvádějí Plump DJs.

Jak se klube jaro (III.): V Roxy zazáří Kölsch či Ten Walls, v Radosti FX Samuel Fach

Britové Garner a Rous mají na svém kontě nejen čtyři studiová alba, ale také spolupráci s řadou slavných světových jmen. Díky svému nenapodobitelnému soundu remixovali pro taková jména jako Fatboy Slim, Deadmau5, Mark Ronson, Moby anebo Orbital, spolupracovali také s vokalisty jako Gary Numan, Jermaine Jackson anebo Lou RhodesLamb. Jejich proslulé live shows jim přinesly více jak tisíc vystoupení po celém světě. Jejich sety se nesou v rytmu hlubokých basů a groovů, electro-house, acid house, rave, brakbeatu a techna, které mixují do vlastního stylu pojmenovaného Plump Music.

vložte odkaz, text nemažte

Coby předskokani se před Plump DJs představí The Tchendos, zavedená pražská parta fungující od roku 1996. Ta v současnosti připravují novou desku a její koncertní podobu, a tak je dost pravděpodobné, že něco z chystané novinky představí i pražskému publiku.

Vstupenky v předprodeji jsou za 400 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě je seženete za 480 Kč.

tz, jm

zavřít