Po boku Coldplay vystoupí na Super Bowlu Beyoncé

Vydáno 08.01.2016 | autor: Josef Martínek

Televizní událost sezóny se pomalu blíží. Tradičně nejsledovanější pořad roku, tedy americký Super Bowl, proběhne už 7. února na stadionu Levi's v Santa Caterině v Kalifornii. Utkají se dva nejlepší týmy Národní ligy v americkém fotbalu a zazpívají jim k tomu Coldplay. Nově bylo potvrzeno, že se na pódiu objeví i Beyoncé

Po boku Coldplay vystoupí na Super Bowlu Beyoncé Coldplay a Beyoncé se představí společně na Super Bowlu

Loňský Super Bowl v televizi sledovalo v průměru zhruba 114 milionů diváků, což byl nový rekord. Kromě samotného sportovního klání je ostře sledovanou událostí právě poločasové vystoupení. V minulých letech ho obstarali třeba Madonna, Prince, U2, Rolling Stones a spousta dalších hvězd světové pop music. Loni dostala prostor Katy Perry a letos se čestné role zhostí Coldplay.

TOP 6 videoklipů týdne (68.): Monkey Business v kokainovém doupěti, Coldplay v barvách duhy

Jejich hostem bude Beyoncé, která sama vystupila v roli hlavní tváře Super Bowlu v roce 2013. Společně nejspíš předvedou píseň Hymn Fo The Weekend, která vyšla v prosinci na novém albu A Head Full Of Dreams Coldplay.

Na hvězdné spolupráce na Super Bowlu došlo už v minulých ročnících. Před dvěma lety se spojili Bruno Mars a Red Hot Chili Peppers, Katy Perry si loni na pódium přizvala rockera Lennyho Kravitze. Lze čekat, že díky obsazení dvou zásadních jmen dnešního popu by mohl být i letos atakován divácký rekord. 

Billboard, jm

zavřít