Post-it se vrací, jejich comeback odstartuje v prosinci v Akropoli. Chystají i nový singl

Vydáno 07.11.2017 | autor: Hana Bukáčková

Post-It ohlásili před nedávnem svůj návrat. Po pětileté pauze odstartují 15. prosince svou novou epochu, a to v domácím prostředí Paláce Akropolis. Ten se stal základnou pravidelně nabitých show Post-It již v první dekádě našeho milénia a na svém vrcholu si jej kapela prakticky ochočila. 

Post-it se vrací, jejich comeback odstartuje v prosinci v Akropoli. Chystají i nový singl Post-it se vrací, jejich comeback odstartuje v prosinci v Akropoli. Chystají i nový singl

"Chtěli jsme udělat koncert pro naše kamarády jako za starých časů," reaguje basák Kapíno na četné projevené ohlasy ze sociálních sítí. Muzikanti nezaháleli, zpěvák Czenda v podstatě celých pět let strávil na největších českých pódiích s rádiovou stálicí Support Lesbiens. Jeho komentář je výstižnou parafrází jednoho ze známých hitů kapely: "Vrací nás to zpět". A nezaháleli ani ostatní členové a na comeback i překvapení s ním spojené se tak příznivci kapely mohou opravdu těšit.

Post-it interview: Nejvíc nás plácali po ramenou, když jsme byli na dně

Očekávání vládne i v kruzích současných hvězd. Kuba Ryba, frontman Rybiček 48, klukům s úsměvem vzkazuje: "Z návratu Post-It mám velkou radost. Byla to jedna z kapel, na které jsem vyrůstal a která formovala můj pohled na českou scénu. V té době frčely slova jako mega a mazec, takže se mega těším, až na živo uslyším Závislost, nebo mého oblíbence Gigola. To bude mazec!"

Post-it v současné době finišují přípravy úvodního singlu, který je do hry vrátí ještě chvíli před tím, než reflektory osvítí pódium Akropole. Nejedná se tak jen o nostalgickou akci se vzpomínáním u krbu, ale o návrat s novými skladbami a výzvami, které nová éra přinese. A Akropole je základním stavebním kamenem mostu, po kterém Post-It 15. prosince vykročí.

tz

Témata: Post-It, Czenda, Support Lesbiens

zavřít