POST SCRIPTUM (16.): Násilník a monstrum, takový byl podle nové biografie Lou Reed

Vydáno 15.10.2015 | autor: Simona Knotková

Taylor Swift se málem rozešla s Calvinem Harrisem, Lou Reed za svého života prý nebyl takový slušňák, jak jsme si mysleli, a Damon Albarn konečně světu sdělil, co si myslí o největší rock’n’rollové hvězdě dnešní scény, Kaynem Westovi.

POST SCRIPTUM (16.): Násilník a monstrum, takový byl podle nové biografie Lou Reed Lou Reed nebyl podle nové biografie zrovna svatý

KONEC NEJDRAŽŠÍHO MUZIKANTSKÉHO VZTAHU?

Krátký report ze života Miley Cyrus a jejích mrtvých zvířátek, pardon, The Flaming Lips: Muzikanti během následujícího turné plánují vystoupit úplně nazí, namočení do tekutiny připomínající mléko a hrající rovněž nahému publiku. Konec hlášení. Teď se pojďme podívat na více překvapivé události minulého týdne.

POST SCRIPTUM (15): Muzika už neprodává, také Demi Lovato se vysvlékla donaha

Jednou z takových byl kupříkladu údajný rozchod nejbohatšího páru hudebního průmyslu, Taylor Swift a Calvina Harrise. Za všechno prý mohla Harrisova návštěva thajského salónu, kde se měl oddávat i něčemu jinému než pouhé masáži. Fanynky skotského Dje a hateři americké zpěvačky se ale radovali jenom chvíli. Tweet údajného nevěrníka totiž zchladil všechny a nejvíce pak asi autory celého klepu. "Tohle nebude šťastný konec pro ty, které jsem zažaloval za rozšiřování keců. Sbohem,“ stojí v krátkém vzkazu, který jako svůj oblíbený označila také "podvedená" Swift. Takže zatím nic. Na skladbu Taylor, v níž bude jako ex figurovat právě Harris, si budeme muset ještě chvíli počkat.

VLK V ROUŠE BERÁNČÍM

Nové detaily ze života Lou Reeda odhaluje biografie Notes From The Velvet Underground: The Life Of Lou Reed. Podle jejího autora Howarda Sounese byl newyorský muzikant totiž nebezpečný psychopat a násilník. "Někdy vás natlačil na zeď. Pral se s vámi. Uhodil vás nebo s vámi třásl…  Jednou mi udělal i monokl,“ vzpomíná v knize bývalá manželka Reeda Bettye Kronstad. Na jiném místě se zase vyznává dávný přítel Allan Hyman, jak byl sám jednou svědkem podobného chování: "Jenom něco řekla. On se na ni naštval a zezadu ji udeřil do hlavy. Moje manželka mu řekla: ‚Lou, pokud nepřestaneš, budeš muset odejít.‘ On to ale udělal znovu, tak mu řekla, ať vypadne.“

Celá knížka vyjde už 22. října.

JAK TO VIDÍ DAMON ALBARN

Když přijde na hovory z britpopových Lán, jsme zvyklí hlavně na proslovy některého z bratří Gallagherů. Také Damon Albarn má ale na určité věci a jedince jasný názor. V rozhovoru pro Rolling Stone to vzal jedním vrzem a vyjádřil se hned k několika interpretům najednou. Kanye West? "Celkem výjimečný.“ Taylor Swift? "Pozoruhodná, ale ne výjimečná.“ Drake? "Málo poctivý.“ Rihanna? "Byla na přední straně NME, takže asi musí být cool.“ A konečně bývalý rival Noel Gallagher? "Rád s ním chodím ven. Je s ním strašná sranda.“ Konec dobrý, všechno dobré.

text: Simona Knotková

 

 

 

zavřít