POST SCRIPTUM (18.): Talent je víc než nahý zadek aneb Královna Adele je zpět

Vydáno 29.10.2015 | autor: Simona Knotková

Robin Thicke má problémy s alkoholem a upřímností, což není nic nového pod sluncem. Rita Ora se snaží navýšit základnu svých fandů hodně nešťastným způsobem. A stejně se minulé dny nejvíce skloňovalo jméno Adele.

POST SCRIPTUM (18.): Talent je víc než nahý zadek aneb Královna Adele je zpět Nový videoklip Adele láme všechny možné rekordy

LHÁŘ A ALKOHOLIK ROBIN THICKE

Ostře sledovaný soud ohledně autorství songu Blurred Lines se v minulém roce dočkal konečného verdiktu. Pharrell Williams a Robin Thicke si podle vyšetřovatelů značnou část hitu skutečně vypůjčili z Got To Give It Up Marvina Gaye a rodině zesnulého muzikanta museli zaplatit přes sedm milionů dolarů. The Hollywood Reporter nyní přišel s exkluzivními videi z výslechu obou muzikantů.

POST SCRIPTUM (17.): Bubeník Blink-182 si chtěl po letecké nehodě objednat svou vraždu

Zatímco Williams je na záběrech podrážděný, právníkovi odsekává, odmítá na jeho otázky odpovídat a neustále mu říká, že ho nehodlá učit muziku, když je ptán na věci ohledně notové struktury skladby, Thicke se přiznává k různým hříšnostem. "Loni jsem neudělal ani jediné interview, během kterého bych byl střízlivý. Vždy jsem byl pod prášky a alkoholem," pokorně přiznává. Dále také doznává, že kvůli prodeji desek byl schopný v rozhovorech říkat cokoliv a rozhodně se nepovažuje za upřímného člověka. Tak aspoň že v něčem jsi, Robine, upřímný.

LEKCE SEXUÁLNÍ VÝCHOVY RITY ORY

Rita Ora by tak strašně moc chtěla být jednou z velkých popových div dnešní scény. Leč veřejnost jí to stále moc nežere a houževnatou snahu nedokáže pořádně ocenit. Že by snad čtyřiadvacetileté zpěvačce chyběl dostatečný talent? Tolik žádané charisma? Osobitost? Nebo od všeho trocha, což je ve spojení s přílišným tlačením na pilu sebezničující koktejl? Moc tomu nepomáhá ani její vystupování v médiích. Před nedávnem se kupříkladu nechala slyšet, že by společně s Miley Cyrus, Charli XCX a Iggy Azaleou ráda resuscitovala skladbu Lady Marmalade, což u posluchačů způsobilo pořádnou nevoli. Haterům naposledy ještě naběhla přiznáním o svém prvním partnerském vztahu:

"Bylo mi čtrnáct a jemu bylo dvacet šest. Takže se vlastně jednalo o dětské zneužívání, ne? Nechci ale, aby to teď vyznělo tak, že jsem kvůli tomu trpěla, protože jsem to chtěla. Nikdo mě do toho nenutil. Užívala jsem si pocitu, že po mně někdo touží. Asi jsem byla o něco vyspělejší, než bych měla ve svých čtrnácti být."

Takže jaké z toho pro vás vyplývá ponaučení, mladé slečny? Je naprosto fajn na základce randit s muži, kteří by vám mohli pomalu dělat otce. Jen houšť takových hudebních idolů! Ale teď vážně, Rito, skládej muziku a raději už nemluv. Nebo se možná i na tu muziku vykašli...

KONEC LEGRÁCEK, ADELE JE ZNOVU NA SCÉNĚ

Adele už zase láme rekordy. Překonala i Taylor Swift

Minulé dny si pro sebe každopádně ukradla Adele. S comebackovým Hello udělala generální úklid v několika statistikách, nemluvě o pozdvižení, které rozpoutala na sociálních sítích. Skladba samotná přitom není tolik mimořádná a sází především na silný hlasový projev a bezpečný klavírní motiv. Nová Adele nám ale ukazuje jednu zásadní skutečnost. Totiž že se můžete snažit sebevíc, můžete na MTV natřásat svůj zadek, svlékat se donaha, točit kontroverzní klipy nebo se okázale chlubit s arzenálem slavných přátel, ale posluchači nejsou hloupí. A nakonec si stejně zvolí opravdový talent.

text: Simona Knotková

zavřít