POST SCRIPTUM (31): Přání smrti - bývalý spoluhráč vzkazuje Marilynu Mansonovi, aby se zastřelil

Vydáno 04.02.2016 | autor: Simona Knotková

Frontman The 1975 rozjímá nad přátelstvím dnešních celebrit, bývalý spoluhráč Marilyna Mansona má perfektní znalost tanců a svému dřívějšímu lídrovi přeje smrt a Noel Gallagher se kvůli Adele nemůže ani v klidu nasnídat - na hudební scéně bylo v uplynulých sedmi dnech zkrátka zase veselo.

POST SCRIPTUM (31): Přání smrti - bývalý spoluhráč vzkazuje Marilynu Mansonovi, aby se zastřelil Kluci z temného industriálního světa si mezi sebou dávají holt trochu jiné rady

NEJLEPŠÍ KAMARÁDI S RUČENÍM OMEZENÍM

O skupině The 1975 si můžete myslet, co chcete. Jejich reputaci jim asi hodně srážejí i stáda náctiletých fanynek, které se svou urputností mnohdy vyrovnají hardcore directionarkám. Minimálně frontman Matthew Healy to má ale v hlavě hodně srovnané. Naposledy třeba vyjádřil myšlenky, které vrtají v hlavě spoustě z nás. Totiž jak je to s tím kamarádšoftem dnešních hvězdiček. 

POST SCRIPTUM (15): Muzika už neprodává, také Demi Lovato se vysvlékla donaha

"Sleduju, jak se celebrity všeho druhu spolu scházejí a velmi by mě zajímalo, jestli jsou skuteční přátelé, nebo ne. Jen co se slavní lidé mé generace někde potkají - všechny ty Cary Delevigne a Kylie Jenner - hned jsou všichni velcí kamarádi. Nevím, co tímhle reprezentují. Lidi prostě jenom chtějí být na fotkách s ostatními lidmi. 'Cíle party' (anglicky squad goal, pozn. autorky). Umírám, když slyším tuhle frázi," řekl šestadvacetiletý muzikant pro NME.

Takže tak. Jak to je? Opravdu je Rita Ora best friend forever s Miley Cyrus? Cara Delevigne se Selenou Gomez? Půlka planety s Taylor Swift? Jak teda? Je ovšem fajn vědět, že pořád ještě existují tací, kterým jde v hudbě i o trochu víc než jenom instagramovou fotku.

PŘÁTELSKÁ RADA PRO MARILYNA MANSONA

Zato takový Marilyn Manson problémy s množstvím přátel rozhodně řešit nemusí a naopak se k němu po letech velice nepěkně hlásí někteří bývalí spolupracovníci. Jako třeba klávesista Stephen Bier alias Madonna Wayne Gacy. Ten hrál v jeho kapele od samotných začátků až do roku 2007, kdy se s Marilynem začal soudně tahat o peníze. A zdá se, že spor ještě stále není zažehnán.

V reakci na nedávná úmrtí několika slavných osobností si na svůj Facebook napsal: "Jsem opravdu udiven, kolik význačných bavičů a muzikantů v posledních třiceti dnech natáhlo bačkory... Taková škoda, že Brian Warner není mezi nimi. Už se nemůžu dočkat, až si na jeho hrobě zatančím elektrické Boogaloo, texaský two-step, valčík a irský jig. Nejlepší věc, kterou pro zachování svého odkazu může udělat, je přitisknout si pistol k hlavě, a prokázat tak svůj charakter." 

Přátelství až za hrob, zkrátka.

STRAVOVACÍ TRABLE NOELA GALLAGHERA

A na konec ještě další líbesbríf Noela Gallaghera. Někdo se ho totiž zase zeptal na Adele, konkrétně magazín GQ. A zatímco minule zpěvačku obvinil, že se její hudba hodí leda tak pro babičky, tentokrát se podělil se svým vlastním utrpením, jež mu Adele způsobuje. "Adele? Nejsem její fanoušek. Vždycky začne hrát v rádiu, když si dávám cornflakes. 'Hello'? Ne, jdi do p*dele!" řekl v rozhovoru.

Noel Gallagher se opřel do Adele: "Je to hudba pro z*urvené stařenky

Doufejme tedy, že dramaturgové britských rádií ještě zváží své playlisty. V sázce je zdraví jednoho z jejich největších národních pokladů!

Text: Simona Knotková

 

zavřít