POST SCRIPTUM (62): Marilyn Manson se postavil za Johnnyho Deppa. Není to žádný násilník, odporuje slovům jeho bývalé manželky

Vydáno 15.09.2016 | autor: Simona Knotková

Marilyn Manson brání Johnnyho Deppa, Katy Perry zase podává Taylor Swift ruku na usmíření... anebo možná ne. Je tu aktuální Post Scriptum.

POST SCRIPTUM (62): Marilyn Manson se postavil za Johnnyho Deppa. Není to žádný násilník, odporuje slovům jeho bývalé manželky Přátelství dvou umělců není nijak překvapivé. Depp se netají tím, že ho odjakživa přitahovalo spíše rockerské řemeslo

KONEC ZLÉ KRVE MEZI SWIFT A PERRY?

Čeká nás snad spolupráce dvou úhlavních nepřítelkyň hudební scény Katy Perry a Taylor Swift? Něčemu takovému napovídá jeden z posledních tweetů první zmiňované. Druhá zmiňovaná pro to ale musí něco udělat.

POST SCRIPTUM (5.): Telenovela Blink-182 pokračuje, Tom DeLonge zvažuje návrat

Perry na otázku, zda je možnost, že by se pustila do společného songu se Swift, odpověděla: "Pokud se omluví, samozřejmě!" Mnozí nemohli takové reakci uvěřit, proto začali polemizovat, zda se do účtu jednatřicetileté zpěvačky někdo nehacknul. Perry smetla ale i takové domněnky: "Co po mně chcete? Abych se vyfotila s výtiskem dnešních novin?"

No pravda je taková, že zmiňované tweety na jejím účtu už nenajdete, takže buď se opravdu jednalo o hackerský útok, nebo Katy napsaných slov později litovala. Vždyť by bylo opravdu celkem pokrytecké, kdyby zpěvačka po vší hate kampani podala Taylor zase ruku.

vložte odkaz, text nemažte

Jejich spor začal už v roce 2012, kdy se přetahovaly o tanečníky na svých turné. Swift Perry obvinila, že ji málem narušila celou koncertní šňůru. O dva roky později o celé rozepři nicméně složila skladbu Bad Blood a sklízela úspěchy.

Spíš než spolupráce interpretek nás pravděpodobně čeká bitva v žebříčcích hitparád. Obě dámy by podle všeho totiž měly pracovat na novém studiovém materiálu. A tohle bude rozhodně zajímavější než potenciální udobření se skrze společnou píseň.

MARILYN MANSON BRÁNÍ NÁSILNÍKA JOHNNYHO DEPPA 

O herci Johnnym Deppovi se v poslední době psalo spíše v bulvárním duchu než ve spojitosti s jeho uměleckými aktivitami. Na vině je ostře sledovaný rozvod s manželkou Amber Head, která třiapadesátiletého Deppa obvinila z domácího násilí. Kolem celého případu je ale spousta nejasností, a tak mnozí raději uvěřili tomu, že je Head obyčejná zlatokopka. Zatímco mnoho lidí zvenčí této domněnce věří, protože je to zkrátka jejich oblíbený herec a nevinu by mu uznávali, snad i kdyby průkazně vraždil, najdou se i obránci z řad blízkého Deppova okolí. Kromě bývalé manželky Vanessy Paradis či dcery Lily-Rose se nově ozval i rocker Marilyn Manson.

S hercem ho pojí dlouholeté přátelství a po svém boku se i několikrát objevili na pódiu. Všechna obvinění, jimž nyní musí čelit, jsou podle něj falešná. "Johnny je jeden z nejmilejších lidí, které znám. Je až srdcervoucí, jak laskavý je ke svým přátelům a všem okolo. To, co se mu teď děje, je naprosto neprávem. Vždy budu za ním stát. Vím, že to zvládá, jak nejlépe může," řekl serveru The Daily Beast. Kmotr dnes sedmnáctileté Lily-Rose dále také vyzdvihl jeho rodičovské shopnosti.

POST SCRIPTUM (31): Přání smrti - bývalý spoluhráč vzkazuje Marilynu Mansonovi, aby se zastřelil

Příznivci Deppa tak mají o důvod víc, proč svému idolu věřit. Neutrální pozorovatelé nebo sympatizanti s teoriemi herečky zase o argument víc, jak být ještě zmatenější.

text: Simona Knotková

Témata: Marilyn Manson, Johnny Depp, Katy Perry, Taylor Swift

zavřít