POST SCRIPTUM (80): Lana Del Rey bude s Trumpem bojovat kouzly, Tom DeLonge byl zvolen ufologem roku

Vydáno 02.03.2017 | autor: Simona Knotková

Lana Del Rey, Tom DeLonge, Rihanna - co tato tři jména kromě muziky spojuje? Třeba to, že jim na srdci leží i blaho jiných. Více v aktuálním Post Scriptu.

POST SCRIPTUM (80): Lana Del Rey bude s Trumpem bojovat kouzly, Tom DeLonge byl zvolen ufologem roku Současná situace v USA je podle některých natolik zoufalá, že se musí obracet k magii


LANA ČARUJE

Spousta lidí má plno řečí, když přijde na kritiku nového amerického prezidenta Donalda Trumpa. Kdo z nich je ale schopen skutečného činu? Je to podobné jako s kterýmkoliv jiným společenským problémem filtrovaným především přes sociální sítě - málokdo. Měli bychom si proto všichni brát příklad z Lany Del Rey.

POST SCRIPTUM (63): Lana Del Rey inspiruje mladé voliče, v Česku láká k urnám Dominika Myslivcová

Ta odmítá jen tak čekat s rukama v klíně a rozhodla se proti Trumpovi rázně zakročit. A možná podle hesla, že s ďáblem je možno bojovat jenom stejně mocnými prostředky, se uvrhla k čarodějným praktikám.

"Úderem půlnoci… 24. února, 26. března, 24. dubna, 23. května… Ingredience se dají nalézt online," stojí v jejím tweetu, který doplňuje příhodný obrázek.

Data poukazují na dny, kdy bude Měsíc ve fázi ubývajícího srpku, což je podle vyznavačů okultních věd tím pravým časem ke zbavení se stresu a negativní energie. Rituál má však být zcela neškodný a nikomu nemá ublížit na zdraví. Stačí nechat shořet fotografii Donalda Trumpa nad oranžovou svíčkou a říkat u toho kouzelnou formuli. Lana se tak přidává k výzvě čarodějů, kteří se chtějí společným úsilím Trumpa zbavit.

A co jste pro lepší svět udělali vy?

vložte odkaz, text nemažte

TOM DELONGE UFOLOGEM ROKU

Zajímá vás, co dělá Tom DeLonge po svém odchodu z Blink-182? Rozhodně se nefláká, naopak. Pilně studuje všechny materiály o UFO, dopisuje si se spolupracovníky Hillary Clinton či tlačí na vládu, aby zveřejňovala tajné dokumenty ohledně neidentifikovatelných létajících objektů. A jeho píle už přináší také ovoce. Web Open Minds TV ho nyní ocenil titulem Ufolog roku.

POST SCRIPTUM (5.): Telenovela Blink-182 pokračuje, Tom DeLonge zvažuje návrat

Muzikant poté v děkovné řeči sdělil: "Ocenění si velmi vážím, ale zdaleka ještě nejsem hotov. Jsem jako vy, lidi. Dvacet let jsem byl celé noci vzhůru, četl jsem o Roswellu, základně v Dulce, projektu Serpo, Churchillovi, nacistech, Marsu, Měsíci… Všechno jsem to prostudoval. Četl jsem stejné autory jako vy, stovky knížek. Chodil jsem na stejné weby a poslouchal rádiové pořady. Jsem stejný. Využil jsem ale svou slávu a pokusil se o něco ambiciózního. A fungovalo to."

Diváky videa poté navnadil, že na něčem momentálně pracuje a v příštích šedesáti dnech mají očekávat velké oznámení.

A co jste pro mimozemské civilizace udělali vy?

RIHANNA FILANTROPEM ROKU

A nakonec už trochu vážnějšího textu. Posledního únorového dne se na Harvardu předávala cena za filantropa roku. Díky svým charitativním a aktivistickým činnostem ji obdržela Rihanna. Zpěvačka ve svém proslovu na akademické půdě mimo jiné řekla:

"Když mi bylo pět, šest let, v TV pouštěly reklamy o trpících dětech, na které jste mohli přispět dvacet pět centů. Tak jsem to sledovala a říkala si: 'Kolik centů bych asi měla našetřit, abych pomohla všem dětem z Afriky? Až budu velká a bohatá, pomůžu dětem z celého světa.' Co jsem tehdy nevěděla, bylo, že nemusíte být bohatí na to, abyste ostatním pomáhali. Každý z nás tu možnost má. Stačí pomoci jednomu jedinému člověku. Můžete začít třeba u souseda. U vašeho spolužáka. Osoby, která je vám nejblíž. A já vás vyzývám, abyste dnes slíbili, že pomůžete aspoň jedné osobě."

Tak vzhůru do toho.

text: Simona Knotková

Témata: Lana Del Rey, Tom DeLonge, Rihanna

zavřít