Postmodern Jukebox loni vyprodali Roxy, letos se vrátí na místo činu

Vydáno 30.01.2020 | autor: redakce

Americké uskupení Postmodern Jukebox se po loňském vyprodaném koncertu vrací do Roxy a nabídne novou, naprosto jedinečnou show. Vystoupí 20. října 2020.

Postmodern Jukebox loni vyprodali Roxy, letos se vrátí na místo činu Postmodern Jukebox loni vyprodali Roxy, letos se vrátí na místo činu

S více než miliardou shlédnutých videí, 3,5 miliony odběratelů na Youtube a 1,7 milionem fanoušků na Facebooku patří toto nadčasové hudební těleso k nejpopulárnějšímu svého druhu na světě. Otec projektu Scott Bradlee slibuje návrat k osobitosti a řemeslné zručnosti, tolik typické pro minulé generace. ROXY tak 20. října čeká opět nevídaná show. Už teď se můžeme sázet, v jaké sestavě ansámbl tentokrát přijede.

Postmodern Jukebox v Roxy: Jazzový večírek s hity Davida Bowieho i Guns N' Roses

Od založení Postmodern Jukebox uplynulo již jedenáct let a za tu dobu odehráli stovky vyprodaných koncertů na šesti kontinentech a jejich repertoár pokrývá covery to nejlepší, co nabízí posledních dvacet let pop music. Ať už chcete Britney Spears, Guns N’ Roses nebo nejvíc hot objev současnosti Billie Eilish, repertoár PMJ je skutečně široký. Dostali se s ním například až do Good Morning America či na nejvyšší příčky Billboard chart. V pražské ROXY už to znají, o to to bude lepší. Mějte swingové botky připravené!

Předprodej začíná 30. ledna přes Ticketmaster nebo GoOut.

Text: TZ

Témata: Postmodern Jukebox, Roxy, koncert

zavřít