Pražský koncert Guns N' Roses: Pořadatelé varují před nedostatkem parkovacích míst a zveřejnili harmonogram večera

Vydáno 01.07.2017 | autor: redakce

Jeden z nejočekávanějších koncertů letošního roku se uskuteční v pražských Letňanech už 4. července. Zahrají tam legendární Guns N' Roses. Přečtěte si praktické tipy, které pro vás mají organizátoři. 

Pražský koncert Guns N' Roses: Pořadatelé varují před nedostatkem parkovacích míst a zveřejnili harmonogram večera Pražský koncert Guns N' Roses: Pořadatelé varují před nedostatkem parkovacích míst a zveřejnili harmonogram večera

Pořadatelé upozorňují, že na místě budou všechny platby probíhat hotovostně, nebudou akceptovány kreditní ani debetní karty. Varují rovněž před naprostým nedostatkem parkovacích míst, návštěvníkům tedy doporučují, aby se dopravili metrem. 

RETRO: Guns N' Roses v Praze v roce 1992: 16 převleků Axla, výbuchy a k tomu Faith No More a Soundgarden

"Parkování nebude k dispozici, návštěvníky koncertu žádáme, aby k přepravě využili linku metra C s výstupem ve stanici Letňany a po ukončení koncertu opět shodnou přepravu metrem, jehož provoz bude od 14:00 do 20:00 a od 22:30 do 24:00 hodin VÝRAZNĚ posílen. Pro přepravu z východní části Prahy lze rovněž využít posílenou autobusovou linku 195 v trase Skalka – Vysočanská – Letňany," vzkazuje agentura Live Nation.

vložte odkaz, text nemažte

Při koncertě budou platit zvýšená bezpečnostní opatření, proto organizátoři doporučují na místo konání dorazit s dostatečným časovým předstihem. "Prosíme návštěvníky koncertů, aby zavazadla, která berou na koncerty, nepřekročila formát A4, a pomohli nám tak k rychlému a bezproblémovému vstupu do prostoru konání akce. Zároveň návštěvníky našich akcí vyzýváme, aby věnovali pozornost svému okolí a předešli tak panice a nebezpečným situacím."SEZNAM ZAKÁZANÝCH PŘEDMĚTŮ A AKTIVIT

Zbraně (mj. nože, boxery, střelné zbraně, sečné zbraně, sekery, řetězy, trubky, tyče - a to včetně dřevěných), pepřové
a/nebo slzotvorné spreje, výbušniny, hořlaviny, videokamery (včetně malých např. GoPro), fotoaparáty s odnímatelným
objektivem, audiorekordéry, selfie tyče, velká zavazadla (včetně krosen a/nebo kufrů na kolečkách), sedátka, židličky, stolky (včetně skládacích), schůdky a/nebo žebříky (včetně skládacích), různé podložky pod nohy včetně polystyrenových či dřevěných "kostek",deštníky (včetně skládacích), nádoby ze skla nebo tříštivého plastu či plechu, PET lahve, tlakové nádoby (se stlačenými plyny včetně "tlakových houkaček"), pyrotechnika, dopravní prostředky (kola, koloběžky, dětské kočárky, skateboardy, kolečkové brusle) mimo vozíků s vozíčkáři, zvířata (jedinou výjimkou jsou asistenční psi, pokud doprovázejí osobu se zdravotním postižením vyžadujícím jejich asistenci), toxické a omamné či psychotropní látky, potraviny či nápoje (v obou případech mimo malé množství pro okamžitou osobní spotřebu - zejména v případě celiaků (bezlepková dieta) a/nebo diabetiků), injekční stříkačky (výjimku mají diabetici, pokud si s sebou přinášejí insulin v injekční stříkačce či insulinovém peru - měli by se prokázat průkazem diabetika), zdroje laserového světla včetně "malých ukazovátek" = pointerů, motocyklové přilby, jakékoliv další předměty, které by mohly být použity jako zbraň proti ostatním návštěvníkům, personálu akce nebo účinkujícím zejména k vhazování na pódium či do jeho okolí (např. kameny atp.) a případné jiné nebezpečné předměty.

LIVE: Návrat Guns N' Roses? Na Coachelle si sáhli na dno

Je zakázáno:
• "surfování" např. na hlavách ostatních návštěvníků,
• sezení i stání na zábranách, plotech, nášlapných bariérách a obdobných zařízeních a technických prostředcích,
• přelézání zábran, plotů, nášlapných bariér a obdobných zařízení,
• vhazování jakýchkoliv předmětů do prostoru pódia nebo do jeho okolí,
• vnášení bannerů či transparentů, které by měly politický a/nebo hanlivý či urážlivý obsah,
• v prostorách konání koncertu a v jeho bezprostředním okolí provozovat jakékoliv obchodní, reklamní, politické či jiné
nevhodné aktivity bez předchozího písemného souhlasu promotéra akce

ČASOVÝ HARMONOGRAM KONCERTU:

Otevření vchodů 16:00
Jesse Jo Stark 17:15
Biffy Clyro 18:05
Guns N' Roses 19:15

Témata: Guns N' Roses, Axl Rose, Slash, Letňany, koncerty

zavřít