Pražský koncert Rihanny mění místo i datum konání. Pozor, vstupenky musíte vrátit a koupit znovu

Vydáno 19.02.2016 | autor: Josef Martínek

Pokud vám doma v šuplíku leží lístky na červencovou pražskou show Rihanny, nejsou vám nic platné. Koncert se totiž z Edenu přesouvá do O2 areny z 26. na 25. července. Vstupenky se nevyměňují, ale vracejí. Pokud chtějí fanoušci na jednu ze zastávek Anti World Tour vyrazit, musí si pořídit nové. 

Pražský koncert Rihanny mění místo i datum konání. Pozor, vstupenky musíte vrátit a koupit znovu Rihanna v Praze mění místo i datum konání koncertu

Jako oficiální důvod přesunu uvádějí pořadatelé logistické příčiny. Už když byl ale koncert oznámen, vedly se na internetu diskuze, zda není Eden pro RiRi za vysoké ceny příliš velký, když při své poslední návštěvě nezaplnila ani O2 arenu. Album Anti, které Rihanna začátkem února vydala a k němuž se turné jede, navíc neobsahuje žádné komerční hity. Fanoušci jej přijali všelijak - jedni chválí jeho nepředvídatelnost, druzí v něm vidí snahu dělat "umění pro umění".

RECENZE: ANTipopová Rihanna - sex, tráva a s*ačky

Vstupenky se nevyměňují a je nutné je vrátit v místě jejich zakoupení od 23. 2. 2016 9:00 hodin do 30. 6. 2016. Lístky na koncert v novém termínu budou k dispozici ve všech prodejních místech společnosti Ticketportal, a to od 24. 2. 2016 od 9:00 hodin. Ceny vstupenek se pohybuje v rozpětí 1 490 od 2 190 Kč.

S Rihannou evropské turné absolvují i rapper Big Sean a také Kanaďan The Weeknd, čerstvý majitel dvou Grammy. 

Josef Martínek

zavřít