Před Black Rebel Motorcycle Club v Roxy zahrají brněnští Beps’n’Johnnies

Vydáno 22.06.2018 | autor: redakce

Již 27. června se v Roxy odehraje dlouho očekávaný koncert kalifornských Black Rebel Motorcycle Club. Kromě nich se rozezní na pódiu i kytary brněnské formace Beps’n’Johnnies, kteří svým stylem i náladou nemohou být na této události lepším supportem.

Před Black Rebel Motorcycle Club v Roxy zahrají brněnští Beps’n’Johnnies Před Black Rebel Motorcycle Club v Roxy zahrají brněnští Beps’n’Johnnies

Na sklonku uplynulého roku stačili Beps’n’Johnnies vydat debutové EP Screw Loose Girl, se kterým jim pomáhal novozélandský producent Rhys Braddock, kterého mohou fanoušci znát ze skupin Metronome Blues a Gerda Blank. Na desce se odráží nejen celkový drive kapely, ale především osobnost frontmanky Báry Pokorné, která album pojala jako citlivou osobní výpověď. K tomu jako host přispěl svojí troškou do mlýna i Václav Havelka z Please the Trees. Výsledkem je mix psychedelie, blues a garage rocku, který skupina posílá do světa teprve od roku 2015.

Peter Hayes (Black Rebel Motorcycle Club) interview: Baví mě zpochybňovat vlastní pochybnostiBlack Rebel Motorcycle Club se do Čech vrátí po dlouhých 8 letech, a to 27. června od 19:00.

tz, jm

Témata: Black Rebel Motorcycle Club, Beps’n’Johnnies, Roxy

zavřít